
Насадка висоторіз AL-KO CSA 4020 (36 В) (113612)
3 799 ₴
- В наявності
- Код: 113612
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Додаткове навісне обладнання CSA 4020 перетворює базовий пристрій MT 40 на висоторіз. Якщо ви маєте AL-KO мультипристрій MT 40, Ви можете легко перетворити базовий пристрій із насадкою CSA 4020 на висоторіз. Завдяки системі швидкої заміни, що не потребує інструментів, насадку можна взагалі прикріпити за кілька рухів — і можна почати відразу ж обрізання дерев. Якісна 20-сантиметрова пиляльна шина з різальним ланцюгом дає змогу легко спилити ще товстіші гілки без заклинювання, застрягання або розриву ланцюга. Це дає змогу легко працювати над головою без втоми — висоторіз підтримується ремінцем для перенесення, що входить до комплекту постачання. Завдяки роботі акумуляторної батареї базового пристрою є великий радіус дії з великою свободою руху, не звертаючи уваги на кабелі, що подразнюють. Це особливо вигідно під час роботи над головою і на сходах. Крім того, електродвигун набагато легший, порівнюючи з бензиновим двигуном і дає змогу спокійно, без шкідливих викидів і з невеликим обслуговуванням користуватися в будь-яку пору доби. Якщо розібрати базовий пристрій MT 40 і насадку CSA 4020, то можна їх транспортувати та зберігати з економією місця.
Конструктивні особливості:
Завдяки мультисистемі EnergyFlex ви маючи один мотор, один акумулятор і насадку можете змінювати різні насадки та виконувати безліч роботи в саду
Додаткова штанга забезпечує легку роботу з високими деревами
Якісний ланцюг із гострими зубцями забезпечує легкий зріз гілок діаметром до 10 см
Укомплектований ременем, який полегшує роботу та дає змогу керувати висоторізом навіть над головою
Робоча висота до 4 м із подовженням штанги з подовженням штанги
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Німеччина
Виробник — AL-KO
Тип — насадка для висоторізу
Напруга акумулятора — 36 В
Тип акумулятора — Li-Ion
Тип кріплення акумулятора — слайдер
Максимальний час роботи на акумуляторі 5.0 Ah — 30 хв
Час заряджання акумулятора ємність 5 Ah — 120 хв
Швидкість обертання ланцюга — 4.2 м/сек
Довжина шини — 20 см
Максимальна товщина різання — 10 см
Ширина паза — 1.3 мм
Регулювання кута нахилу — так
Телескопічна штанга — так
Максимальна довжина вирізу — 178 см
Маса (без обладнання для пиляння) — 2.3 кг
Гарантований рівень звукової потужності — 88 Lwa [дБ (A)]
Гарантія — 24 місяці
Комплект постачання:
Насадка висоторіз AL-KO CSA 4020 (36 В)
Штанга
Шина
Ремінь
Цепь
Захисний кожух
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.3 кг |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина пристрою | 1780 мм |
| Комплектація | інструкція, ланцюг, шина, штанга |
| Напруга акумулятора | 36 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Сумісність | MT 40 |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип | Насадка |
| Тип насадки | Висоторіз |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 799 ₴



