
Пила ланцюгова бензинова AL-KO BKS 2625T (113355)
7 999 ₴
- В наявності
- Код: 113355
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бензинова ланцюгова пила AL-KO BKS 2625T об'єднує більшу потужність і малу вагу в один дуже привабливий загальний пакет, який надасть вам гарну експлуатацію під час виконання робіт середньої та великої труднощі з валке лісу та розкрою лісоматеріалів. Потужний бензиновий двигун із легким запуском досить продуктивний, щоб працювати з приладом дуже ефективно. Добре продумана система гасіння вібрацій та ергономічна форма ручок гарантує роботу з приладом без втоми та з економією фізичних зусиль. Інструмент також дає змогу організувати своє гранично просте технічне обслуговування з економією часу, оскільки всі основні роботи з натягування та заміни пиляльного ланцюга проводяться вручну, без потреби в застосуванні додаткових інструментів.
Конструктивні особливості:
Ця ланцюгова бензопила була спеціально розроблена для роботи з деревиною й має використовуватися тільки навченими користувачами з обрізання дерев
Її компактний, простий і економічний дизайн забезпечує максимальну свободу пересування
Потужний двигун із високим крутним моментом
Оптимальний баланс
Автоматичне, регульоване змащення ланцюга
Одноручна
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Китай
Виробник — AL-KO
Тип — пила ланцюгова
Тип пили — бензинова
Тип двигуна — 2-тактний
Потужність двигуна — 900 Вт
Потужність — 1.2 л.с.
Об'єм двигуна — 25.4 см3
Кількість обертів двигуна — 11000 об/хв
Максимальна швидкість ланцюга — 21 м/сек
Праймер — є
Електричний запуск — немає
Автоматичне відкриття дросельної заслінки — так
Кількість циліндрів — 1
Об'єм оливного бака — 0.14 л
Об'єм паливного бака — 0.2 л
Довжина шини — 25 см
Кількість зубців пиляльного ланцюга — 40 шт.
Мастило ланцюга — автоматичне (регульоване)
Тип палива — бензин АІ-92
Тип оливи — олива 2-т
Антивібраційна система — так
Бічна натяжка ланцюга — так
Співвідношення паливної суміші бензин/олія (2%) — 1:50 (20 мл.)
Натягування ланцюга — за допомогою спеціального інструмента
Гарантований рівень звукової потужності — 110 дБ (A)
Крок ланцюга — 3⁄8"
Товщина ланки ланцюга — 1.3 мм
Вага — 3.2 кг
Гарантія — 24 місяці
Комплект постачання:
Пила ланцюгова бензинова AL-KO BKS 2625T
Шина
Цепь
Ключ-викрутка
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне змащування ланцюга | Да |
| Вага | 3.2 кг |
| Кількість ланок | 40 |
| Кількість обертів | 11000 об/хв об/хв |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонне паковання, ланцюг, набір ключів, пила, шина ланцюга |
| Потужність | 900 Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 1.2 л. |
| Об'єм бака для змащення ланцюга | 0.14 л |
| Об'єм двигуна | 25.4 см3 |
| Об'єм паливного бака | 0.2 л |
| Розмір шини | 25 см/10 дюймів |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип | професійна |
| Товщина ланки | 1.3 мм |
| Тріумф ланцюга | інерційний |
| Рівень шуму | 110 дБ |
| Крок ланцюга | 3/8 дюйма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 999 ₴


