
Насосна станція AL-KO HWA 3600 (113799)
6 999 ₴
- В наявності
- Код: 113799
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
Насосна станція AL-KO HWA 3600 Easy обладнана безліччю зручних функцій, а також особливо потужним, довговічним і енергоощадним зрошувальним обладнанням для великих і дуже великих садів
Ваш ідеальний помічник для самостійного перекачування господарсько-питої води. Він встановлюється всього за кілька разів, і виконує свою роботу тихо й ефективно. Чудова всмоктувальна дія й ефективність руху потоку води завдяки вбудованій системі Ventury
Завдяки висоті подавання до 38 м і максимальній висоті самовсмоктування 8 м, цей водяний насос можна застосовувати в найрізноманітніших ситуаціях. Незалежно від того, звідки качати, з наземного резервуара, або з бочки з дощовою водою, або з глибокого колодязя — насос може підкорити в будь-якій ситуації швидкої готовності до роботи та переконливої подавання, до 3600 л/год
Автоматичне, електронне керування подаванням технічної води з інтегрованим захистом від сухого ходу
Герметичність і довговічність завдяки керамічному осьовому ущільнювачу
Потужне всмоктування й ефективний потік води завдяки інтегрованій системі VENTURI
Довгий термін експлуатації завдяки корпусу насоса, посиленого скловолокном
Легке транспортування завдяки ергономічній ручці
Великий фільтр грубого очищення проти забруднення
Автономна робота з постійним тиском
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Китай
Виробник — AL-KO
Тип — насос садовий
Клас — побутовий
Призначення — для чистої води
Тип керування — автоматичне
Живлення — від мережі 220 В/50-60 Гц
Споживана потужність — 850 Вт
Максимальна продуктивність — 3600 л/год
Гарантований рівень звукової потужності — 76 Lwa [дБ (A)]
Допустима температура води — 35 °C
Максимальний тиск — 3.8 бара
Максимальна висота подавання води — 38 м
Максимальна висота всмоктування — 8 м
Максимальний розмір частинок — 0.5 мм
Робочий механізм — 1-ступеневий
Діаметр патрубка — 1"
Інформаційний дисплей — немає
Наявність фільтра — так
Захист від сухого ходу — так
Наявність реле — є
Вага — 8.1 кг
Габаритні розміри: 355х215х195 мм
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Насосна станція AL-KO HWA 3600
Мережевий шнур
Фільтр
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8.1 кг |
| Висота всмоктування | 8 м |
| Висота напору | 38 м |
| Габарити | 355х215х195 мм |
| Діаметр входу/виходу | 1 дюйм |
| Комплектація | Картонне паковання |
| Макс. тиск | 3.8 бар |
| Макс. температура | 35 C |
| Материал насоса | Метал |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Швидкодія | 3600 л/год кг/ час |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип | Відцентровий |
| Рівень шуму | 76 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 999 ₴

