Тример акумуляторний AL-KO GT 2025 обладнується крученою волосінню, що забезпечує акуратне скошування трави й автоматично подовжується для постійного збереження оптимальної робочої ширини. Плавне регулювання потужності дає змогу ефективно виконувати з його допомогою різні завдання. Передбачене також регулювання робочого діаметра волосіні для зручнішого скошування трави в кутах і вузьких місцях. М'яка друга ручка та плечовий ремінь зменшують навантаження на спину та забезпечують тривалу роботу без перевтоми, а відкидна скоба для захисту рослин запобігає випадковому пошкодженню кольорів на клумбах або стовбурах дерев.
Конструктивні особливості:
Простота використання без складного сервісу
Оптимальна ширина різання
Чіткий зріз до самого краю
Легка вага
Компактні габарити
Зручна D-подібна ручка з регулюванням положення
Невеликий рівень вібрації та шуму
Пряма телескопічна штанга регулюється по висоті
Співвідношення: ціна — якість
Тривалий термін експлуатації
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Китай
Виробник — AL-KO
Тип — тример
Тип акумуляторного блока — Li-Ion
Тип кріплення акумулятора — слайдер
Напруга акумуляторного блока — 20 В
Максимальний час роботи з акумулятором 2.5 Ah — 30 хв
Ємність акумулятора — не комплектується
Ширина скошуючи волосінню — 25 см
Розташування двигуна — нижнє
Тип двигуна — електричний
Привод вала — жорсткий
Розбірний вал — немає
Тип ручки — D-подібна
Різальний елемент — волосінь
Діаметр волосіні — 1.6 мм
Телескопічна штанга — так
Подавання волосіні — напівавтоматична
Маса (без приладдя) — 2.1 кг
Габаритні розміри: 115х35х32 см
Гарантія — 24 місяці
Сфери застосування:
Газон
Лужайки
Комплект постачання:
Тример акумуляторний AL-KO GT 2025
Постачається без акумулятора
Постачається без зарядного пристрою
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Постачається в картонній упаковці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Тип | Тример |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Живлення | Акумулятор |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час роботи в режимі Boost на 2.5 А·год | 30 хв |
| Діаметр волосіні | 1.6 мм |
| Клас | Побутовий |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон,ключ, косильна головка, тример |
| Максимальна ємність акумулятора | не комплектується |
| Штанги | Алюміній |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Оберти двигуна | Немає даних |
| Оснастка | Косильна головка |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип ременя | не скомпільовано |
| Рівень шуму | 93 дБ |
| Форма рукоятки | D-подібна |
| Ширина захоплення волосіні | 250 мм |
| Ширина захоплення ножа | не комплектується |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 649 ₴


