
Пилосос будівельний GTM JN 503
6 973 ₴
- Готово до відправки
- Код: JN503
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
GTM JN 503 - компактний промисловий пилосмок для прибирання сухого сміття. Сертифікований для роботи з пилом класу L. Працює від побутової електромережі з напругою 220 В. Його контейнер виготовлено з нержавіючої сталі та має ємність 30 літрів чого достатньо для поглинання грубого або дрібного сміття.
Конструкція пилосмока дозволяє підключати до нього електроінструмент для збору сміття прямо під час роботи. Максимальна потужність інструменту може становити 2000 Вт.
Пилосмок має можливість роботи в 2 режимах: з мішком чи без мішка. Пилосос комплектується якісним HEPA-фільтром. Є вбудована система напівавтоматичного очищення фільтра.
Пилосмок GTM JN 503 поставляється в картонній упаковці з набором аксесуарів для прибирання.
Основні переваги GTM JN 503:
- Професійне обладнання для прибирання
- Прибирання сухого будівельного сміття
- Сертифікований для пилу класу L
- Триступенева система фільтрації
- Напівавтоматичне очищення фільтра
- HEPA-фільтр в комплекті
- 1600 Вт - споживана потужність двигуна
- 1983 л/хв - максимальна продуктивність
- 190 мбар - розрідження повітря
- Плавне регулювання потужності всмоктування
- Розетка для підключення інструмента
- Автоматичне включення пилосмока після 5 с роботи інструменту
- 2000 Вт - максимальна потужність інструменту
- 2 м - довжина комплектного шланга
- Телескопічна трубка з нержавіючої сталі
- Бак із нержавіючої сталі
- 20 л - об'єм бака
- 12 л - об'єм мішка для контейнера
- Кабель 4 м
Комплектація:
- Пилосмок GTM JN 503
- Шланг 2 м
- Телескопічна трубка
- Комбінована універсальна щітка для підлоги
- Щітка для будівельного сміття
- Насадка для важкодоступних місць
- Повітряний HEPA-фільтр
- Багаторазовий мішок
- Картонна упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Потужність всмоктування | 1500 Вт |
| Тип пилозбірника | Мішок, Контейнер |
| Тип вихідного фільтра | Паперовий |
| Об'єм пилозбірника | 30 л |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип пилососа | порохотяг для сухого прибирання |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Тип | Вертикальний |
| Харчування | Мережа 220В |
| Стан | Нове |
| Тип прибирання | Суха |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Довжина всмоктуючого шланга | 2 м |
| Матеріал бака | Метал |
| Регулювання потужності всмоктування | Так |
| Розетка для підключення електроінструментів | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Аксесуари | |
| Щілинна насадка | Так |
| Насадка "Килим/Підлога" | Так |
| Насадка для сухого та вологого прибирання підлоги | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | аксесуари, Картонне паковання |
| Тип харчування | Мережа 220 В |
| Габарити | 410x410x640 мм |
| Країна-виробник | Китай |
| Особливості | бак із неіржавкої сталі |
| Країна торгової марки | Україна |
| Клас пилу | L |
| Призначення | Сухе прибирання |
| Потужність | 1.6 кВт |
| Рівень шуму | 75 дБ |
| Довжина шланга | 2.5 м |
| Разрежение | 200.0 |
| Стан товару | Новий |
- Ціна: 6 973 ₴





