
Мотокоса бензинова AL-KO 151 В (127616)
13 999 ₴
- В наявності
- Код: 127616
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
Наша найпотужніша сталева конячка
Міцна штанга з ножем 28 мм
Низький рівень вібрацій завдяки професійній антивібраційній системі
Широка й ергономічна велосипедна ручка
Двигун із мінімальними шкідливими вихлопами
Оптимальний баланс агрегату завдяки шині плечового ременя
Зі шпулькою Fast and Easy — волосінь легко знімається й одягається без відкручування шпульки
У комплекті комфортний м'який подвійний ремінь
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Китай
Виробник — AL-KO
Тип — коса
Тип коси — бензинова
Двигун — бензиновий, 2-тактний
Потужність двигуна — 1900 Вт
Потужність — 2.6 к.с.
Об'єм двигуна — 50.8 см3
Максимальна кількість обертів — 8000 об/хв
Об'єм паливного бака — 0.7 л
Антивібраційна система — є
Різальна система — ніж і головка
Ширина косіння волосінню — 410 мм
Ширина косіння ножем — 250 мм
Максимальна товщина волосіні — 2.4 мм
Тип ручки — велосипедна
Вага — 8.5 кг
Автоматичне відкриття дросельної заслінки — так
Співвідношення змішування масло/бензин — 1:50
Діаметр вала — 28 мм
Праймер – да
Тип головки — швидке намотування
Система "Легкий запуск" — немає
Перемикач "Готів до запуску" — так
Розмір різі котушки — M10 x 1.25
Штанга — алюміній
Різь на котушці — ліва
Гарантія — 24 місяці
Комплект постачання:
Мотокоса бензинова AL-KO 151 В
3-лопактний ніж
Корд із волосінню
Універсальний захист для кордів та ножів
Подвійний плечовий ремінь
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Тип | Мотокоса |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.5 кг |
| Діаметр штанги | 28 мм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Тип двигуна | 2-тактний |
| Об'єм паливного бака | 0.7 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр волосіні | 2.4 мм |
| Клас | Професійний |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон,коса, косильна головка, підніжк, Ремінь |
| Штанги | Алюміній |
| Потужність | 1900 Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 2.6 л. |
| Оберти двигуна | 8000 об./хв |
| Об'єм двигуна | 50.8 см3 |
| Оснастка | ніж + косильна головка |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип ременя | нагромаджений |
| Форма рукоятки | U-подібна |
| Ширина захоплення волосіні | 410 мм |
| Ширина захоплення ножа | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 999 ₴



