
Трактор-газонокосарка T 15-93.2 HD-A Easy (123014)
169 999 ₴
- В наявності
- Код: 123014
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Високоякісні компоненти з розробленням у Німеччині та виробництвом в Австрії: так садовий трактор AL-KO 15-93.2 HD-A представлений як модель категорії Easy. Цей садовий трактор має високий ступінь маневровості й тому підходить для більшості садів. Широкий вибір комплектуючих для садового трактора, як-от козирок, відвал для снігу, причіп і багато іншого, а також легко знімає різальна дека роблять його універсальним як влітку, так і взимку. Якщо ви шукаєте недорогий садовий трактор практично для будь-яких цілей, цей товар — найкращий вибір.
Конструктивні особливості:
Функція 2 в 1: косіння та збирання
Надійний якісний двигун AL-KO з низьким рівнем вібрації
Оптимальне положення сидіння для легкого доступу до органів керування і зручною низькою щаблкою
Ніжний гідростат з ергономічно розташованими педалями
Надійна 2-лопатева різальна дека на кулькопідшипниках для забезпечення плавного ходу
Електромагнітна ножова муфта
Зміна на функцію мульчування прямо на різальній деці
Двигун AL-KO Pro 450 з шестереньчастим оливним насосом для довгого терміну експлуатації
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Австрія
Виробник — AL-KO
Тип — трактор
Клас — професійний
Призначення — для газону
Тип двигуна — бензиновий
Потужність — 7.7 кВт
Потужність — 10.46 л.с.
Модель двигуна — Pro 450
Об'єм двигуна — 452 см3
Номінальні оберти двигуна — 2600 об/хв
Коробка передач (трансмісія) — нижній гідростат T2
Кількість циліндрів — 1
Електрозапуск — так
Об'єм травозбірника — 220 л
Об'єм паливного бака — 8.0 л
Електричний стартер — є
Робоча ширина або ширина захоплення — 93 см
Рекомендована площа косіння — 4500 м2
Висота косіння: 30 - 80 мм
Регулювання висоти скошування — централізована (6-ступенева)
Функція: 2 в 1
Бічний викид трави — немає
Режим мульчування — є
Максимальна швидкість руху вперед — 8 км/год
Максимальна швидкість руху назад — 3.5 км/год
Діаметр передніх коліс — 15X6.0-6"
Діаметр задніх коліс — 18X8.5-8.5"
Під'єднання ножів — ручне
Тип деки — стандартна
Диференціальне блокування — немає
Праймер — немає
Освітлення (світлодіодні фари) — так
Гарантований рівень звукової потужності, Lwa [дБ (A)] 100
Автоматичне відкриття дросельної заслінки — немає
Матеріал травозбірника — комбінований (тканина та полімер)
Передній бампер — опціонально
Продуктова лінійка — Easy
Вага — 287 кг
Габаритні розміри: 2390х1180х1020 мм
Гарантія — 24 місяці
Комплект постачання:
Трактор-газонокосарка T 15-93.2 HD-A Easy
Комплект кріпильних елементів
Травозбірник
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Мульчування | Так |
| Тип | Трактор-газонокосилка |
| Рівень шуму | 100 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 287 кг |
| Характеристики двигуна | |
| Об'єм паливного бака | 8 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Викид трави | задний |
| Висота стрижки, мін-макс | 30-80 мм |
| Заповнений індикатор | Да |
| Комплектація | інструкція експлуатації, гарантійний талон, комплект кріплень кріплень,травозбірник |
| Макс. ширина захоплення | 93 см |
| Максимальна швидкість | 8 км/год |
| Матеріал | сталь/пластик |
| Матеріал бака | Пластик, тканина |
| Потужність двигуна | 7.7 кВт |
| Потужність двигуна, л. с | 10.46 л. |
| Об'єм двигуна | 452 см3 |
| Харчування | Бензин |
| Площа прибирання | 4500 кв.м |
| Пристрій | задний |
| Розміри | 2390х1180х1020 мм |
| Коригування висоти | синхронна |
| Коригування крісла | Да |
| Коригування швидкості | Да |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Країна-виробник | Австрія |
| Ступінь висоти котіння | 6 |
| Тип запуску | Електростартер |
| Тип коліс | пневматичні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 169 999 ₴


