
Мотокоса бензинова AL-KO BC 400 B-S з розбірним валом (114029)
8 999 ₴
- В наявності
- Код: 114029
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бензинова мотокоса AL-KO BC 400 B-S — це гнучке рішення з додатковою надійністю в роботі. Самостійне, незалежне косіння, коли Ви забажаєте: AL-KO BC 400 B-S переконує в ефективних результатах косіння завдяки зарекомендуванню себе та перевіреній якості пристроїв AL-KO. Без кабелів і часу на заряджання акумулятора, бензинова мотокоса із широкого захоплення на вибір 41 см (леска) або 25 см (ніж) працює в садах середніх розмірів, на луках, на схилах і скрізь, де б Ви не могли використовувати свою газонокосарку там, де необхідне потужне просування. Мотокоса обладнана велосипедною ручкою, щоб Ви могли безпечно й без втоми працювати. У поєднанні з плечовим ремінцем, який розподіляє вагу на плечі, ручка дає змогу чітко керувати мотокосою. Автоматика забезпечує оптимальне регулювання довжини волосіні для косіння (крім режиму роботи з ножем). Міцний захист металевого бака гарантує довгий термін експлуатації та робить додатковий внесок у захист довкілля.
Конструктивні особливості:
Зручна бензинова коса з розбірним валом для легкого транспортування
Універсальна, надзвичайно легка та зручна мотокоса для самостійної незалежної роботи
Легко запускається за допомогою 2-тактового двигуна зі шнуровим пусковим стартером, подвійним колінчастим валом на підшипниковій опорі та міцною кутовою передачею для тривалого терміну експлуатації
Захист металевого бака для високої безпеки та довговічності
Точне керування завдяки регульованій, зручній велосипедній ручці
Вбудовані елементи керування, з функцією Fast&Easy. Легке встановлення й намотування різальної волосіні без відкривання шпульки мотокоси
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Китай
Виробник — AL-KO
Тип — коса
Тип коси — бензинова
Двигун — бензиновий, 2-тактний
Кількість циліндрів — 1
Потужність двигуна — 1250 Вт
Потужність — 1.7 л.
Об'єм двигуна — 39.8 см3
Максимальна кількість обертів — 7000 об/хв
Об'єм паливного бака — 1.0 л
Електрозапуск — немає
Антивібраційна система — є
Різальна система — ніж і головка
Подавання волосіні — напівавтоматична
Ширина косіння волосінню — 410 мм
Ширина косіння ножем — 250 мм
Максимальна товщина волосіні — 2.4 мм
Тип ручки — велосипедна
Вага — 7.8 кг
Автоматичне відкриття дросельної заслінки — немає
Гарантований рівень звукової потужності — 114 Lwa [дБ (A)]
Співвідношення змішування масло/бензин — 1:50
Праймер – да
Розбірний вал — так
Діаметр вала — 26 см
Система "Легкий запуск" — немає
Перемикач "Готів до запуску" — немає
Розмір різі котушки — M10 x 1.25
Штанга — алюміній
Різь на котушці — ліва
Гарантія — 24 місяці
Комплект постачання:
Мотокоса бензинова AL-KO BC 400 B-S з розбірним валом
3-лопактний ніж
Катушка Fast&Easy
Універсальний захист для кордів та ножів
Подвійний плечовий ремінь
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Тип | Мотокоса |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.8 кг |
| Діаметр штанги | 26 мм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Тип двигуна | 2-тактний |
| Об'єм паливного бака | 1 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр волосіні | 2.4 мм |
| Клас | Професійний |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон,коса, косильна головка, підніжк, Ремінь |
| Штанги | Алюміній |
| Потужність | 1250 Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 1.7 л. |
| Оберти двигуна | 7000 об/хв |
| Об'єм двигуна | 39.8 см3 |
| Оснастка | ніж + косильна головка |
| Харчування | Бензин |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип ременя | нагромаджений |
| Форма рукоятки | U-подібна |
| Ширина захоплення волосіні | 410 мм |
| Ширина захоплення ножа | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 999 ₴


