
Трактор-газонокосарка Solo by AL-KO T 24-125.2 HD V2 SD (127657)
269 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 127657
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Трактор-газонокосарка AL-KO T 24-125.2 HD V2 SD — ідеально підходить для швидкого скошування великих площ. У ньому використовується міцна чавунна передня вісь і напівпрофесійні компоненти трансмісії. Він має круїз-контроль, РК-дисплей і бампер. З трактором AL-KO можна використовувати комплект для мульчування. Мульчування захищає ґрунт і сприяє підтримці біологічного балансу. Тому кожен газон необхідно регулярно мульчувати.
Конструктивні особливості:
Швидке косіння завдяки широкій косильній деці, її ширина становить 125 см
Безступеневе гідропередача з механізмом блокування диференціалу — ідеальна для великих і горбистих площ
Великий об'ємний травозбірник зі звуковим сигналом рівня наповнення
Зручність — висоту скошування можна швидко та легко відрегулювати однією рукою за 7 кроків від 30 мм до 90 мм
Зручний гідростатичний привод із ножною педаллю дає змогу рухатися вперед і назад
Швидкий рух — зберігає високий рівень маневровості, тому він як удома в більшості садів
Двигун внутрішнього згоряння агрегата запускається електричним стартером
Мотор економно витрачає паливо та має підвищений робочий ресурс
Європейська якість збирання
Тривалий термін експлуатації
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Австрія
Виробник — AL-KO
Тип — трактор
Клас — професійний
Призначення — для газону
Тип двигуна — бензиновий
Потужність — 14.4 кВт
Потужність — 19.5 к.с.
Модель двигуна — Briggs and Straton Intek 8240 V2
Об'єм двигуна — 724 см3
Номінальні оберти двигуна — 2600 об/хв
Коробка передач (трансмісія) — нижній гідростат T3
Кількість циліндрів — 2
Електрозапуск — так
Об'єм травозбірника — 310 л
Об'єм паливного бака — 8.0 л
Електричний стартер — є
Робоча ширина або ширина захоплення — 125 см
Рекомендована площа косіння — 10000 м2
Висота косіння: 30 - 90 мм
Регулювання висоти скошування — централізована (7-ступенева)
Функція: 2 в 1
Бічний викид трави — немає
Режим мульчування — є
Максимальна швидкість руху вперед — 11 км/год
Максимальна швидкість руху назад — 5 км/год
Діаметр передніх коліс — 16X6.5-8"
Діаметр задніх коліс — 23Х10.5-12"
Під'єднання ножів — електричне
Тип деки — стандартна
Індикатор наповненості травозбірника — є
Диференціальне блокування — немає
Праймер — немає
Освітлення (світлодіодні фари) — так
Гарантований рівень звукової потужності, Lwa [дБ (A)] 100
Автоматичне відкриття дросельної заслінки — немає
Матеріал травозбірника — комбінований (тканина та полімер)
Передній бампер — опціонально
Вага — 295 кг
Габаритні розміри: 2610х1190х1130 мм
Гарантія — 24 місяці
Комплект постачання:
Трактор-газонокосарка Solo by AL-KO T 24-125.2 HD V2 SD
Комплект кріпильних елементів
Травозбірник
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Мульчування | Так |
| Тип | Трактор-газонокосилка |
| Рівень шуму | 100 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 295 кг |
| Характеристики двигуна | |
| Об'єм паливного бака | 8 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Викид трави | бічний, задній |
| Висота стрижки, мін-макс | 30-90 мм |
| Заповнений індикатор | Да |
| Комплектація | інструкція експлуатації, гарантійний талон, комплект кріплень кріплень,травозбірник |
| Макс. ширина захоплення | 125 см |
| Максимальна швидкість | 11 км/год |
| Матеріал | сталь/пластик |
| Матеріал бака | Пластик, тканина |
| Потужність двигуна | 14.4 кВт |
| Потужність двигуна, л. с | 19.5 к.с. |
| Об'єм двигуна | 724 см3 |
| Харчування | Бензин |
| Площа прибирання | 10000 кв.м |
| Пристрій | задний |
| Розміри | 2610х1190х1130 мм |
| Коригування висоти | синхронна |
| Коригування крісла | Да |
| Коригування швидкості | Да |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Країна-виробник | Австрія |
| Ступінь висоти котіння | 7 |
| Тип запуску | Електростартер |
| Тип коліс | пневматичні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 269 999 ₴





