
Газонокосарка бензинова AL-KO 51.3 SP-B HIGHLINE PLUS (123027)
27 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 123027
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конструктивні особливості:
Функція 4 в 1 (кішіння, захоплення, мульчування, бічний викид)
Сталева дека з технологією MaxAirflow для найкращих результатів косіння й лову
Великий травозбірник об'ємом 70 л з індикатором рівня заповнення й насадкою EasyClick
Застосовувана технологія MaxAirflow від AL-KO у конструкції двигуна забезпечує максимальну продуктивність і ефективність роботи вентиляційної системи. Завдяки MaxAirflow двигун отримує достатній приплив повітря для згоряння палива, охолодження. Ця технологія допомагає рівномірно та щільніше заповнити травозбірник, а також знизити рівень шуму та вібрацій, що робить роботу газонокосарки комфортнішою для користувача
Низький рівень шуму: косарка має низький рівень шуму, що робить її екологічнішою та приємнішою у використанні
Зручне центральне регулювання висоти зрізу
Задній привод 1-швидкісний
Колеса XXL для легкого штовхання та гарного зчеплення
Надійність і тривалий термін експлуатації
Зручність і простота у використанні
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Австрія
Виробник — AL-KO
Тип — газонокосарка
Тип газонокосарки — бензинова
Об'єм паливного бака — 0.8 л
Об'єм двигуна — 150 см3
Потужність двигуна — 2300 Вт
Потужність — 3.1 л.с.
Модель двигуна — B&S 625 EXi
Кількість циліндрів у двигуні — 1
Електростартер — немає
Кількість обертів двигуна — 2900 об/хв
Рекомендована площа косіння — 1800 м2
Ширина косіння — 51 см
Мінімальна висота косіння — 30 мм
Максимальна висота косіння — 80 мм
Положення ножа — 7
Регулювання висоти зрізу — централізована
Праймер — немає
Наявність бампера — немає
Бічний викид трави — так
Режим мульчування — так
Функція: 4 в 1
Привод руху (самохідний) — так, одноступеневий колісний привод
Матеріал корпусу — сталь
Об'єм травозбірника — 70 л
Корпус травозбірника — полімер
Діаметр передніх коліс — 200 мм
Діаметр задніх коліс — 280 мм
Підшипники коліс: передні/задні — так
Регулювання ручки за висотою — так
Максимальна швидкість — 3.5 км/год
Габаритні розміри: 166х118х61 см
Вага — 34 кг
Індикатор заповненого травозбірника — є
Гарантований рівень звукової потужності — Lwa [дБ (A)] 86
Автоматичне відкриття дросельної заслінки — є
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Газонокосарка бензинова AL-KO 51.3 SP-B HIGHLINE PLUS
Травозбірник
Лезо для мульчування
Моторна олива
Комплект кріпильних елементів
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Мульчування | Так |
| Рівень шуму | 86 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 34 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Тип запуску | Ручний |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Автоматичне регулювання швидкості кота | Ні. |
| Бічний викид | Да |
| Висота стрижки, мін-макс | 30-80 мм |
| Габарити | 1660х1180х610 мм |
| Заповнений індикатор | Да |
| Клас | Побутовий |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонне паковання,комплект для мульчування, крепежний комплект — 1 шт., моторна олива |
| Макс. ширина захоплення | 51 см |
| Матеріал | Сталь |
| Матеріал бака | Пластик |
| Потужність двигуна | 2300 Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 3.1 л. |
| Об'єм двигуна | 150 см3 |
| Об'єм резервуара | 70.0 л куб. м |
| Площа прибирання | 1800 кв.м |
| Коригування висоти | центральна |
| Регулювання рукоятки | Так |
| Коригування швидкості | Да |
| Стан товару | Новий |
| Спосіб пересування | Самохідна |
| Країна торгової марки | Германия |
| Країна-виробник | Австрія |
| Щаблі висоти стрижки | 7 |
| Тип | Бензинова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 999 ₴



