
Газонокосарка бензинова AL-KO Silver 468 P-A Bio (119836)
20 899 ₴
- В наявності
- Код: 119836
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
Розроблена в Німеччині, зроблена в Австрії газонокосарка з корпусом, виготовленим зі сталевого листа, у корпусі — потужний двигун AL-KO Pro
Зріла технічна оснастка та відома якість від AL-KO задовольнять будь-які побажання й відповідають найвищим вимогам садівників-аматорів
Ширина різання 46 см забезпечить ефективне оброблення газонів площею приблизно 1100 кв.
Додатково ця косарка може викидати зрізану траву назад на газон із бічного каналу. Роботу спрощує насамперед ергономічна форма поперечної траверси, а також не псують газон колеса з легким ходом, розміру XL
Мульчування забезпечить екологічно правильний догляд за газоном для саду. З придбанням бензинової газонокосарки серії AL-KO Silver ви отримаєте чудового партнера для свого проєкту
Суцільні осі для прямого ходу
Ручка складана для зручного транспортування або зберігання: є
Автоматичне відкриття дросельної заслінки
Надійність і тривалий термін експлуатації
Зручність і простота у використанні
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Австрія
Виробник — AL-KO
Тип — газонокосарка
Тип газонокосарки — бензинова
Об'єм паливного бака — 0.9 л
Об'єм двигуна — 123 см3
Потужність двигуна — 1900 Вт
Потужність — 2.6 к.с.
Модель двигуна — AL-KO Pro 026
Кількість циліндрів у двигуні — 1
Електростартер — немає
Кількість обертів двигуна — 2850 об/хв
Рекомендована площа косіння — 1100 м2
Ширина косіння — 46 см
Мінімальна висота косіння — 30 мм
Максимальна висота косіння — 80 мм
Положення ножа — 4
Регулювання висоти зрізу — осьове, ступеневе
Праймер — немає
Наявність бампера — немає
Бічний викид трави — так
Режим мульчування — так
Функція: 2 в 1
Привод руху (самохідний) — немає
Матеріал корпусу — сталь
Об'єм травозбірника — немає
Діаметр передніх коліс — 205 мм
Діаметр задніх коліс — 205 мм
Підшипники коліс: передні/задні — немає
Регулювання ручки за висотою — немає
Максимальна швидкість — 2.5 км/год
Габаритні розміри: 145х108х53 см
Вага — 22.6 кг
Індикатор заповненого травозбірника — є
Гарантований рівень звукової потужності — Lwa [дБ (A)] 95
Автоматичне відкриття дросельної заслінки — є
Гарантія — 24 місяці
Комплект постачання:
Газонокосарка бензинова AL-KO Silver 468 P-A Bio
Комплект кріпильних елементів
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Мульчування | Так |
| Рівень шуму | 95 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 22.6 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Тип запуску | Ручний |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Автоматичне регулювання швидкості кота | Ні. |
| Бічний викид | Да |
| Висота стрижки, мін-макс | 30-80 мм |
| Габарити | 1450х1080х530 мм |
| Клас | Побутовий |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонне паковання, крепежний комплект — 1 шт. |
| Макс. ширина захоплення | 46 см |
| Матеріал | Сталь |
| Потужність двигуна | 1900 Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 2.6 л. |
| Об'єм двигуна | 123 см3 |
| Площа прибирання | 1100 кв.м |
| Коригування висоти | центральна |
| Регулювання рукоятки | Немає |
| Коригування швидкості | Немає |
| Стан товару | Новий |
| Спосіб пересування | Несамохідна |
| Країна торгової марки | Германия |
| Країна-виробник | Австрія |
| Щаблі висоти стрижки | 4 |
| Тип | Бензинова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 899 ₴



