
Газонокосилка-робот AL-KO Robolinho 350 W (123032)
41 999 ₴
- В наявності
- Код: 123032
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
Robolinho 350 W використовує різні датчики, радари та технології для навігації газоном. Це датчики зіткнень, інфрачервоні сенсори, а також системи GPS або інші технології визначення місця розташування
Робот-газонокосарка Al-Ko Robolinho 350 W керується через мобільний застосунок Al-Ko inTouch, даючи змогу налаштувати графік роботи, режими косіння й отримувати повідомлення. Може працювати незалежно від вашої присутності, що заощаджує час. Коли робот косить траву, він дрібно подрібнює її та залишає на газоні як природне добриво
Після завершення косіння або за низького рівня заряду акумулятора робот повертається на базу для автоматичного заряджання
Robolinho 350 W зазвичай обладнаний різними системами безпеки, щоб уникати зіткнень із перешкодами та захищати користувачів і тварин
Корпус виготовлений з ударостійкого ABS пластику
Газонокосарка екологічно чиста та безпечна для довкілля, оскільки працює від акумулятора, не використовуючи палива та не виділяючи шкідливі речовини
Загалом, AL-KO Robolinho 350 W — це зручна та надійна робот-газонокосарка, яка дає змогу власникам зберігати гарний і доглянутий газон без зайвих зусиль
Надзвичайно тиха робота
Висока маневровість і мала вага
Датчики безпеки захищають від травм і крадіжки
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Австрія
Виробник: AL-KO
Тип: газонокосилка - робот
Тип газонокосарки — акумуляторна
Напруга акумулятора — 20 В
Ємність акумулятора — 2.2 Аh
Тип акумулятора — Li-Ion
Матеріал корпусу — пластик
Площа газону — 350 м2
Ширина стриження газону — 20 см
Максимальний нахил на кордоні робочої зони — 15°
Максимальний нахил у межах робочої зони — 30°
Мінімальна висота скошування — 25 мм
Максимальна висота скошування — 55 мм
Зарядна система — автоматична
Система скошування — 4 подвійні леза, що обертаються
Об'єм травозбірника — немає
Самоходная – да
Мульчування — є
Час автономної роботи — 45 хв
Час заряджання — 50 хв
Бездротове під'єднання — AL-KO Connect WLAN
Регулювання висоти скошування — ручне (безступеневе)
Максимальна швидкість уперед — 0.97 км/год
Гарантований рівень звукової потужності — 60 Lwa [дБ (A)]
Габаритні розміри: 630х430х270 мм
Вага — 8 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Газонокосилка-робот AL-KO Robolinho 350 W
100 м обмежувального кабелю
90 кілочків
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Рівень шуму | 60 дБ |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Тип запуску | Ручний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час роботи від одного заряду | 45 хв |
| Висота стрижки, мін-макс | 25-55 мм |
| Кількість акумуляторів | 1 шт |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонне паковання |
| Макс. ширина захоплення | 20 см |
| Максимальна ємність акумулятора | 2.2 А·год |
| Матеріал | Полімер |
| Напруга акумулятора | 20 В В |
| Об'єм резервуара | Немає куб. м |
| Особливості | керування за допомогою програми, можливість роботи на складних ділянках і схилах |
| Площа прибирання | 350 кв.м |
| Стан товару | Новий |
| Спосіб пересування | Самохідна |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип | Робот |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 999 ₴




