
Мотокоса бензинова AL-KO 130 В (127613)
9 699 ₴
- В наявності
- Код: 127613
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Незалежні косарки, як професіонали, міцні, ефективні та прості у використанні бензинові мотокоси solo® by AL-KO 130 B вражають ідеальними результатами косіння, як моделі початкового рівня з перевіреною якістю пристроїв solo® by AL-KO. Завдяки невеликій вазі, системі Easy-Start, відцентрованій муфті, продуманій ергономіці зчеплення й оптимальному балансу пристрою, плавна робота забезпечується в природному робочому положенні. Крім того, пристрій дуже простий в обслуговуванні, а заміна головки шпульки або міцного металевого ножа є швидкою і простою справою (для ширини зрізу 25 см або 41 см). Система намотування шпульки Fast&Easy дає змогу легко намотувати різальну волосінь на головку шпульки, не відкриваючи шпульку. Отже, мотокоса solo® by AL-KO 130 B є вашим надійним помічником під час косіння та прибирання високої трави та невеликих заростей. Завдяки зручному та безпечному керуванню пристроєм із велосипедною ручкою, а також оптимальному балансу пристрою за допомогою пасової підвісної шини ви можете довше виконувати роботи з косіння і прибирання на газонах, у високій траві або в невеликому куща без зусиль у природному робочому положенні. Ця мотокоса з низьким рівнем шкідливих викидів забезпечує високу гнучкість у використанні, оскільки до комплекту постачання входять два різальні елементи: 25-сантиметровий ніж із кріпленням і велика акуратна шпулька для зрізу трави завширшки 41 см. Завдяки цьому ви використовуєте функцію автоматичного регулювання, щоб без особливих зусиль встановити оптимальну довжину волосіні під час роботи (просто постукайте про землю шпульку мотокоси)
Конструктивні особливості:
Двигун із низьким рівнем викидів вихлопних газів
Легка, зручна й ефективна мотокоса ідеально підходить для очищення високої трави та невеликих зарослів
Безпечне, зручне керування завдяки ергономічній велосипедній ручці
Система легкого запуску — двигун можна легко запустити, не докладаючи зусиль
Шпулька для легкого та швидкого намотування волосіні з автоматичним регулюванням (автоматичний наконечник) і міцним металевим ножем у комплекті
Ручки, м'які на дотик
Оптимальний баланс пристрою завдяки ременій підвісній шині
Має зручний подвійний плечовий ремінь
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Китай
Виробник — AL-KO
Тип — коса
Тип коси — бензинова
Двигун — бензиновий, 2-тактний
Потужність двигуна — 900 Вт
Потужність — 1.2 л.с.
Об'єм двигуна — 30 см3
Максимальна кількість обертів — 8000 об/хв
Об'єм паливного бака — 0.7 л
Антивібраційна система — є
Різальна система — ніж і головка
Ширина косіння волосінню — 410 мм
Ширина косіння ножем — 250 мм
Максимальна товщина волосіні — 2.4 мм
Тип ручки — велосипедна
Вага — 6 кг
Автоматичне відкриття дросельної заслінки — так
Співвідношення змішування масло/бензин — 1:50
Діаметр вала — 26 мм
Праймер – да
Система "Легкий запуск" — так
Перемикач "Готів до запуску" — так
Розмір різі котушки — M10 x 1.25
Штанга — алюміній
Різь на котушці — ліва
Гарантія — 24 місяці
Комплект постачання:
Мотокоса бензинова AL-KO 130 В
3-лопактний ніж
Корд із волосінню
Універсальний захист для кордів та ножів
Подвійний плечовий ремінь
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Тип | Мотокоса |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Діаметр штанги | 25 мм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Тип двигуна | 2-тактний |
| Об'єм паливного бака | 0.7 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр волосіні | 2.4 мм |
| Клас | Професійний |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон,коса, косильна головка, підніжк, Ремінь |
| Штанги | Алюміній |
| Потужність | 900 Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 1.2 л. |
| Оберти двигуна | 8000 об./хв |
| Об'єм двигуна | 30 см3 |
| Оснастка | ніж + косильна головка |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип ременя | нагромаджений |
| Форма рукоятки | U-подібна |
| Ширина захоплення волосіні | 410 мм |
| Ширина захоплення ножа | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 699 ₴







