
Газонокосилка-робот solo by AL-KO Robolinho 822 W (127696)
45 999 ₴
- В наявності
- Код: 127696
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Робот-газонокосарка Robolinho призначена для автоматичного косіння газонів площею до 800 м2 підтримуючи їх у чистоті та порядку. Робот-газонокосарка може бути керована через програму inTouch. Ця програма призначена для віддаленого керування роботами-газонокосарками AL-KO і дає змогу користувачам контролювати роботу своїх роботів і настроювати різні параметри.
Конструктивні особливості:
4 подвійні леза, можливість інсталяції другої базової станції
Вбудований датчик дощу, функція ECO
Надзвичайно тиха робота
Висока маневровість і мала вага
Датчики безпеки захищають від травм і крадіжки
Простота встановлення та роботи за допомогою AL-KO inTouch через Wi-Fi
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Австрія
Виробник: AL-KO
Тип: газонокосилка - робот
Тип газонокосарки — акумуляторна
Напруга акумулятора — 20 В
Ємність акумулятора — 2.5 Аh
Тип акумулятора — Li-Ion
Матеріал корпусу — пластик
Площа газону — 800 м2
Ширина стриження газону — 23 см
Максимальний нахил на кордоні робочої зони — 15°
Максимальний нахил у межах робочої зони — 45°
Мінімальна висота скошування — 22 мм
Максимальна висота скошування — 55 мм
Зарядна система — автоматична
Система скошування — 4 подвійні леза, що обертаються
Об'єм травозбірника — немає
Самоходная – да
Датчик дощу — так
Мульчування — є
Кількість настроюваних точок — 3
Час автономної роботи — 60 хв
Час заряджання — 50 хв
Бездротове під'єднання — AL-KO Connect WLAN
Регулювання висоти скошування — ручне (безступеневе)
Максимальна швидкість уперед — 0.97 км/год
Гарантований рівень звукової потужності — 60 Lwa [дБ (A)]
Габаритні розміри: 630х430х270 мм
Вага — 8.5 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Газонокосилка-робот solo by AL-KO Robolinho 822 W
Зарядна станція
100 м обмежувального кабелю
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Рівень шуму | 60 дБ |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.5 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Тип запуску | Ручний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час роботи від одного заряду | 60 хв |
| Висота стрижки, мін-макс | 22-55 мм |
| Кількість акумуляторів | 1 шт |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонне паковання |
| Макс. ширина захоплення | 23 см |
| Максимальна ємність акумулятора | 2.5 Ачас |
| Матеріал | Полімер |
| Напруга акумулятора | 20 В В |
| Об'єм резервуара | Немає куб. м |
| Особливості | керування за допомогою програми, можливість роботи на складних ділянках і схилах |
| Площа прибирання | 800 кв.м |
| Стан товару | Новий |
| Спосіб пересування | Самохідна |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип | Робот |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 999 ₴





