
Подрібнювач садовий електричний AL-KO Duotec TCS 3000 (119685)
39 999 ₴
- В наявності
- Код: 119685
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подрібнювач AL-KO Duotec TCS 3000 завдяки великій головній завантажувальній лійці для м'якого матеріалу, окремій системі подавання гілок діаметром до 40 мм, а також інноваційному різального механізму з ножами, встановленими під нахилом, може подрібнювати все, що потрапляє між ножів.
Конструктивні особливості:
Універсальний і дуже потужний ножовий подрібнювач з інноваційною системою різання.
Легко транспортується завдяки колесам на кулькопідшипниках.
З окремим отвором для втягування гілок
Велика воронка для ефективного наповнення
З додатковим ножем на ножовому диску для попереднього подрібнення садових відходів
З великою пропускною здатністю завдяки потужному електродвигуну на 380 В і подвійному ножу апарата
Великий випускний канал запобігає засміченню
Довговічність
Корпус подрібнювача виготовлений із високоякісної сталі
Порошкове покриття
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Австрія
Виробник — AL-KO
Тип — подрібнювач
Тип подрібнювача — електричний
Живлення — 380 В / 50 – 60 Гц
Потужність — 2900 Вт
Різальна система — ножі
Максимальний діаметр гілок — 40 мм
Обсяг збірника — немає
Колеса з підшипниками — так
Гарантований рівень звукової потужності — 115 Lwa [дБ (A)]
Вага — 55 кг
Гарантія — 24 місяці
Комплект постачання:
Подрібнювач садовий електричний AL-KO Duotec TCS 2500
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Рівень шуму | 115 дБ |
| Ріжучий механізм | Ножовий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 55 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон |
| Контейнер для збирання | Немає |
| Макс. діаметр гілки | 40 мм |
| Матеріал | Метал |
| Потужність двигуна | 2900 Вт |
| Харчування | Від мережі 380 В |
| Призначення | Гілки та листя |
| Система подрібнення | Ножі |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 999 ₴




