
Газонокосилка-робот solo by AL-KO Robolinho 700 W (127569)
50 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 127569
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Газонокосарка-робот solo by AL-KO Robolinho® 700 W призначена для самостійного косіння газону територією приватних володінь. За допомогою газонокосарки-робота ви зможете автоматично доглядати за ділянкою площею до 700 м2.
Конструктивні особливості:
Платина є серцем Robolinho, що гарантує повністю автоматизовану та якісну щоденну роботу
Ви будете здивовані легкістю програмування моделі завдяки простому меню на дисплеї: необхідно лише задати дні тижня та бажаний час косіння
Дисплей зображає всі дії та функції, його дуже легко налаштувати
Необхідна висота косіння встановлюється просто та швидко одним рухом руки
За допомогою системи подвійних ножів трава багаторазово подрібнюється в деці газонокосарки та розподіляється газоном як природне добриво
Ця система також мінімізує забруднення корпусу агрегату
За допомогою клавіші "HOME" можна будь-коли перервати процес косіння: після натискання кнопки модель самостійно повертається на базову станцію
За бажанням робот можна запрограмувати, щоб він худів на базу в разі початку дощу (про це подбають датчики дощу) або продовжив косіння
Електронне керування дає змогу пристрою розпізнавати перешкоди на своєму шляху й об'їжджати їх
Потужний акумулятор має довгий термін експлуатації завдяки літій-іонній технології та тому, що немає ефекту пам'яті
У разі розряджання акумулятора апарат самостійно повертається на базову станцію та заряджається
Глибокий малюнок протектора гумових коліс забезпечує надзвичайну маневровість і гарне зчеплення з поверхнею навіть на схилах із кутом нахилу 45%
Завдяки вже встановленому технічному забезпеченню можливе безпроблемне під'єднання до застосунка AL-KO inTOUCH, для роботи якого необхідний лише Wi-Fi
Також додана підтримка віртуального помічника Amazon Alexa
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Австрія
Виробник: AL-KO
Тип: газонокосилка - робот
Тип газонокосарки — акумуляторна
Напруга акумулятора — 18 В
Ємність акумулятора — 2.5 Аh
Тип акумулятора — Li-Ion
Матеріал корпусу — пластик
Площа газону — 700 м2
Ширина стриження газону — 22 см
Максимальний нахил на кордоні робочої зони — 15°
Максимальний нахил у межах робочої зони — 45°
Мінімальна висота скошування — 25 мм
Максимальна висота скошування — 55 мм
Зарядна система — автоматична
Система скошування — 4 подвійні леза, що обертаються
Об'єм травозбірника — немає
Самоходная – да
Датчик дощу — так
Сигнализация - да
Мульчування — є
Кількість настроюваних точок — 3
Час автономної роботи — 60 хв
Час заряджання — 50 хв
Бездротове під'єднання — AL-KO Connect WLAN
Регулювання висоти скошування — ручне (безступеневе)
Максимальна швидкість уперед — 0.97 км/год
Гарантований рівень звукової потужності — 60 Lwa [дБ (A)]
Габаритні розміри: 600х400х290 мм
Вага — 9.1 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Газонокосилка-робот solo by AL-KO Robolinho 700 W
Зарядна станція
Комплект для монтажу
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Рівень шуму | 60 дБ |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.1 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Тип запуску | Ручний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час роботи від одного заряду | 60 хв |
| Висота стрижки, мін-макс | 25-55 мм |
| Кількість акумуляторів | 1 шт |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонне паковання |
| Макс. ширина захоплення | 22 см |
| Максимальна ємність акумулятора | 2.5 Ачас |
| Матеріал | Полімер |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Об'єм резервуара | Немає куб. м |
| Особливості | керування за допомогою програми, можливість роботи на складних ділянках і схилах |
| Площа прибирання | 700 кв.м |
| Стан товару | Новий |
| Спосіб пересування | Самохідна |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип | Робот |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 999 ₴







