
Мотокоса бензинова AL-KO 126 В (127611)
9 099 ₴
- В наявності
- Код: 127611
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Незалежні косарки, як професіонали, міцні, ефективні та прості у використанні бензинові мотокоси solo® by AL-KO 126 B вражають ідеальними результатами косіння, як моделі початкового рівня з перевіреною якістю пристроїв solo® by AL-KO. Завдяки невеликій вазі, системі Easy-Start, відцентрованій муфті, продуманій ергономіці зчеплення й оптимальному балансу пристрою, плавна робота забезпечується в природному робочому положенні. Крім того, пристрій дуже простий в обслуговуванні, а заміна головки шпульки або міцного металевого ножа є швидкою і простою справою (для ширини зрізу 25 см або 41 см). Система намотування шпульки Fast&Easy дає змогу легко намотувати різальну волосінь на головку шпульки, не відкриваючи шпульку. Отже, мотокоса solo® by AL-KO 126 B є вашим надійним помічником під час косіння та прибирання високої трави та невеликих заростей.
Конструктивні особливості:
Система легкого запуску — легкий запуск двигуна без особливих зусиль
Ручки, м'які на дотик
Безпечне, зручне керування завдяки ергономічній велосипедній ручці
Шпулька для швидкого та легкого намотування волосіні з автоматичним регулюванням (автоматичний наконечник) і міцним металевим ножем у комплекті
Ідеально підходить для скошування високої трави та невеликих зарослів
Зручний подвійний плечовий ремінь у комплекті
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Китай
Виробник — AL-KO
Тип — коса
Тип коси — бензинова
Двигун — бензиновий, 2-тактний
Потужність двигуна — 750 Вт
Потужність — 1.0 л.с.
Об'єм двигуна — 26 см3
Максимальна кількість обертів — 9000 об/хв
Об'єм паливного бака — 0.7 л
Антивібраційна система — є
Різальна система — ніж і головка
Ширина косіння волосінню — 410 мм
Ширина косіння ножем — 250 мм
Максимальна товщина волосіні — 2.4 мм
Тип ручки — велосипедна
Вага — 5.2 кг
Автоматичне відкриття дросельної заслінки — так
Діаметр вала — 26 мм
Праймер – да
Система "Легкий запуск" — так
Перемикач "Готів до запуску" — так
Розмір різі котушки — M10 x 1.25
Штанга — алюміній
Різь на котушці — ліва
Гарантія — 24 місяці
Комплект постачання:
Мотокоса бензинова AL-KO 126 В
3-лопактний ніж
Корд із волосінню
Універсальний захист для кордів та ножів
Подвійний плечовий ремінь
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Тип | Мотокоса |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.2 кг |
| Діаметр штанги | 25 мм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Тип двигуна | 2-тактний |
| Об'єм паливного бака | 0.7 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр волосіні | 2.4 мм |
| Клас | Професійний |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон,коса, косильна головка, підніжк, Ремінь |
| Штанги | Алюміній |
| Потужність | 750 Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 1 л. |
| Оберти двигуна | 9000 об/хв |
| Об'єм двигуна | 26 см3 |
| Оснастка | ніж + косильна головка |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип ременя | нагромаджений |
| Форма рукоятки | U-подібна |
| Ширина захоплення волосіні | 410 мм |
| Ширина захоплення ножа | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 099 ₴

