
Висоторіз акумуляторний AL-KO CSA 1820 BO Flex (113926)
5 799 ₴
- В наявності
- Код: 113926
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторний висоторіз AL-KO CSA 1820 спрощує обрізання сучків і гілок без заважаючих дротів. Регульований кут нахилу різальної головки та телескопічна штанга дають змогу косити навіть у важкодоступних місцях, забезпечуючи водночас точний і акуратний зріз. Завдяки роботі від акумулятора Ви отримуєте великий робочий радіус із високим ступенем свободи пересування, не думаючи про дроти. Це дає змогу працювати безпечно, без втоми, без шкоди для тіла — навіть тримаючи інструмент над головою.
Конструктивні особливості:
Легкий, зручний і точний акумуляторний висоторіз
Інверсивні леза з алмазним заточуванням
Економія місця під час зберігання завдяки складаній ручці
Оригінальне пиляльне полотно та ланцюг Oregon
Висувна телескопічна штанга для індивідуального регулювання робочої висоти
Індикатор рівня заряду акумулятора на ручці
Зручно кругла м'яка ручка
Міцний, довговічний корпус
9 положень (125°) регулювання кута нахилу різальної головки
Штанга
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Німеччина
Виробник — AL-KO
Тип — висоторіз
Напруга акумулятора — 18 В Bosch H&G compat (не комплектується)
Тип акумулятора — Li-Ion
Тип кріплення акумулятора — слайдер
Максимальний час роботи на акумуляторі 2.5 Ah — 40 хв
Максимальний час роботи на акумуляторі 4.0 Ah — 64 хв
Максимальний час роботи на акумуляторі 5.0 Ah — 80 хв
Швидкість обертання ланцюга — 3.7 м/сек
Довжина шини — 20 см
Ширина паза — 1.3 мм
Крок ланцюга — 0.325"
Натягування ланцюга — за допомогою спеціального інструмента
Регулювання кута нахилу — так
Телескопічна штанга — так
Максимальна довжина висоторізу — 350 см
Маса (без обладнання для пиляння) — 3.2 кг
Гарантований рівень звукової потужності — 96 Lwa [дБ (A)]
Габаритні розміри: 2370х210х120 мм
Гарантія — 24 місяці
Комплект постачання:
Висоторіз акумуляторний AL-KO CSA 1820 BO Flex
Зарядний пристрій і акумулятор, до комплекту не входять
Спеціальний ключ
Захисний кожух
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Автоматичне змащування ланцюга | Да |
| Автоматичне розтягнення ланцюга | Ні. |
| Вага | 3.2 кг |
| Довжина пристрою | 3.5 м |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Кількість ланок | 33 |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, коробка, ланцюг, чохол для леза |
| Максимальна ємність акумулятора | 5 А·год |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Плавний запуск | Да |
| Розмір шини | 20 см/10 дюймів |
| Швидкість ланцюга | 3.7 м/с |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Країна-виробник | Германия |
| Телескопічна ручка | Да |
| Тип | Висоторіз |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Товщина ланки | 1.3 мм |
| Тріумф ланцюга | електронна |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Крок ланцюга | 0.325 дюйма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 799 ₴


