
Газонокосарка акумуляторна AL-KO 38.1 LI (113886)
17 999 ₴
- В наявності
- Код: 113886
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
Міцний корпус для тривалого терміну експлуатації
Потужний літій-іонний акумулятор 4 А/h без ефекту пам'яті — без саморозряджання
Оптимальне скошування та збирання скошеної трави завдяки аеродинамічній формі корпусу
Зручне 6-ступеневе центральне регулювання висоти зрізу
Ергономічна ручка зі зручним перемикачем і колесами на кулькопідшипниках полегшує роботу
Великий травозбірник із вбудованим індикатором рівня наповнення
Легке транспортування завдяки міцній фронтальній ручці
Простота та зручність у використанні
Надійність і тривалий термін експлуатації
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Китай
Виробник — AL-KO
Тип — газонокосарка
Тип газонокосарки — акумуляторна
Напруга акумулятора — 18 В Bosch H&G compat
Ємність акумулятора — 4.0 Ah
Тип акумулятора — Li-Ion
Час заряджання батареї 2.5 Ah — 25 хв
Час заряджання батареї 4.0 Ah — 35 хв
Час заряджання батареї 5.0 Ah — 45 хв
Максимальний час роботи 2.5 Ah — 35 хв (площа оброблення 200 м2)
Максимальний час роботи 4.0 Ah — 35 хв (площа оброблення 300 м2)
Максимальний час роботи 5.0 Ah — 45 хв (площа оброблення 400 м2)
Рекомендована площа косіння — 300 м2
Час заряджання акумулятора 2.5 Ah — 60 хв
Час заряджання акумулятора 4.0 Ah — 90 хв
Час заряджання акумулятора 5.0 Ah — 105 хв
Час заряджання акумулятора 6.0 Ah — 130 хв
Різальна система — роторна
Ширина косіння — 37 см
Мінімальна висота косіння — 25 мм
Максимальна висота косіння — 65 мм
Положення ножа — 6
Регулювання висоти зрізу — централізована
Бічний викид трави — немає
Режим мульчування — немає
Функція: 2 в 1
Привод руху (самохідний) — немає
Матеріал корпусу — сталь
Об'єм травозбірника — 45 л
Корпус травозбірника — полімер і тканина
Діаметр передніх коліс — 150 мм
Діаметр задніх коліс — 230 мм
Підшипники коліс: передні/задні — немає
Регулювання ручки за висотою — так
Максимальна швидкість — 2.5 км/год
Габаритні розміри: 130х102х42 см
Вага — 15.6 кг
Індикатор заповненого травозбірника — є
Сумісні акумуляторні акумулятори: 113893, 113894, 113895, 113896
Гарантований рівень звукової потужності — 96 Lwa [дБ (A)]
Гарантія — 24 місяці
Комплект постачання:
Газонокосарка акумуляторна AL-KO 38.1 LI
Зарядний пристрій — 1 шт.
Акумулятор Li-Ion 18 V / 4.0 Ah — 2 шт.
Травозбірник
Комплект кріпильних елементів
Гарантійний талон
Комплект для мульчування
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Мульчування | Ні |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15.6 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Тип запуску | Електростартер |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Автоматичне регулювання швидкості кота | Ні. |
| Бічний викид | Ні. |
| Висота стрижки, мін-макс | 25-65 мм |
| Габарити | 1300х1020х420 мм |
| Ємність акумулятора | 4 А·год А·год |
| Заповнений індикатор | Да |
| Клас | Побутовий |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонне паковання |
| Макс. ширина захоплення | 37 см |
| Матеріал | Полімер |
| Матеріал бака | Пластик |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Оберти двигуна | 3200 об./хв |
| Об'єм резервуара | 45.0 л куб. м |
| Площа прибирання | 300 кв.м |
| Коригування висоти | центральна |
| Регулювання рукоятки | Так |
| Коригування швидкості | Немає |
| Стан товару | Новий |
| Спосіб пересування | Несамохідна |
| Країна торгової марки | Германия |
| Країна-виробник | Китай |
| Щаблі висоти стрижки | 6 |
| Тип | Акумуляторна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 999 ₴


