
Дроворуб електричний горизонтальний AL-KO LSH 370/4 (113791)
15 999 ₴
- В наявності
- Код: 113791
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
Горизонтальний дровокол LSH 370/4 від AL-KO розколює дрова завдовжки до 37 см
Максимальна сила розколювання, яку він досягає, становить 4 т
Завдяки міцній конструкції та використанню міцних матеріалів вага горизонтального дровокола LSH 370/4 становить 40 кг
Сталеві деталі мають високоякісне порошкове покриття, яке надійно захищає їх від корозії
Горизонтальний дровокол приводиться в дію завдяки 220-вольтовому живленню від мережі, а потужність двигуна досягає 1500 Вт
Завдяки своїй компактності він займає мінімум місця під час зберігання, а міцні колеса чудово слугують для транспортування
Дровокол стане важливим доповненням для власників господарств або бізнесів, де для приготування їжі та опалення будівель використовуються дрова
З AL-KO LSH 370/4 цей процес проходить у рази швидше, оператору варто завантажувати поліна стежити за робочим процесом
Двигун живиться від однофазної мережі, тому може працювати як у закритому приміщенні (гаражі, майстерні), так і на вулиці
Рамна конструкція покрита порошковим покриттям, що вберігає від корозії
Має вертикальне розташування, що надає машині стійкості та зменшеної кількості вібрацій
Захисний кожух мінімізує ризик травмування під час колення дров. Додатково є система керування обома руками
Займає мінімум місця під час зберігання
Пара коліс покращує транспортування дровоколу
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Китай
Виробник — AL-KO
Тип — Дровокол
Тип привода — електричний
Потужність двигуна — 1500 Вт
Живлення — від мережі 220 В/50-60 Гц
Усилие – 4000 кг
Максимальна довжина поліна — 370 мм
Максимальний діаметр полена: 50 – 200 мм
Робоче положення — горизонтальний
Гарантований рівень звукової потужності — 97 Lwa [дБ (A)]
Конструкція — рамна
Наявність захисного кожуха — так
Наявність транспортувальних коліс — так
Вага — 48 кг
Гарантія — 12 місяців
Комплект постачання:
Дроворуб електричний горизонтальний AL-KO LSH 370/4
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Рівень шуму | 97 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 48 кг |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Макс. діаметр гілки | 200 мм |
| Матеріал | Метал |
| Потужність двигуна | 1500 Вт |
| Наявність реверсу | Так |
| Призначення | Гілки |
| Система подрібнення | Ножі |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Країна-виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 999 ₴





