MH 540 Comfort — бензиновий культиватор середнього класу для оброблення великих площ. Культиватор MH 540 Comfort надійний, маневровий помічник для ефективної роботи в саду, чи то всмоктування, чи то розпушування, чи то розпушування ґрунту: за допомогою цього культиватора ви можете добре підготувати ґрунт перед посадкою, розпушувати її та внести поживні речовини та добрива. Підійде також оброблення великих площ. Ідеальний культиватор для садівників-аматорів.
Конструктивні особливості:
Ідеально підходить для розпушування ґрунту та підготовки великих площ до посіву
Стабільна, ергономічна ручка керування
3-позиційне регулювання висоти гальмівної шпори для встановлення бажаної робочої глибини
Транспортувальне колесо можна скласти вгору без використання інструментів
4 активні фрези з робочою шириною 54 см забезпечують ефективне розпушування ґрунту
Самохідний, одне передавання вперед, один назад
Регульована за висотою ручка керування
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Німеччина
Виробник — STIGA
Тип — культиватор
Тип двигуна — бензиновий
Потужність — 3.45 кВт
Потужність — 4.5 к.с.
Об'єм двигуна — 196 см3
Номінальні оберти двигуна — 3600 об/хв
Ширина оброблення — 540 мм
Глибина оброблення — 330 мм
Число передач — 1 вперед/1 назад
Двигун — 4-тактний
Кількість циліндрів — 1
Система охолодження двигуна — повітряна
Стартер — ручний
Трансмісія — черв'ячний редуктор
Встановлення навісного обладнання — немає
Кількість фрез — 4
Автоматичне відкриття дросельної заслінки — немає
Вага — 45 кг
Гарантія — 24 місяці
Комплект постачання:
Культиватор бензиновий AL-KO MH 540
Комплект напрямних ручок
Набір кріпильних гвинтів
Комплект кріпильних гайок
Комплект монтажних шайб
Переднє опорне колесо
Набір інструментів для збирання
4 комплекти загартованих робочих зірочок
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 45 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина оброблення | 33 см |
| Кількість швидкостей | 1 вперед / 1 назад |
| Кількість фрез | 4 |
| Потужність двигуна | 3450 Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 4.5 л.с |
| Оберти двигуна | 3600 об./хв |
| Об'єм двигуна | 196 см3 |
| Об'єм паливного бака | н/д |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип редуктора | Черв'ячний |
| Ширина оброблення | 54 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 499 ₴





