
Мотопомпа бензинова AL-KO BMP 30000 Premium без шланга, що всмоктується (113563)
13 299 ₴
- В наявності
- Код: 113563
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Під час зрошення садової ділянки, для відкачування води з ставків, плавальних басейнів і під час затоплення підвалу — бензинова помпа AL-KO BMP 30000 Premium допоможе Вам. Вона завжди готова до роботи навіть без джерел електроживлення. Чотиритактний бензиновий двигун внутрішнього згоряння AL-KO з верхнім розташуванням клапанів (технологія OHV) має чудовий коефіцієнт корисної дії (ККД). Це проявляється у великій потужності за одночасно низького споживання палива. Бензинова мотопомпа AL-KO BMP 30000 відповідає найвищим вимогам і завжди розвиває максимальну потужність навіть за тривалої та безперервної роботи. Ця помпа з бензиновим ДВС розвиває велику потужність 4.1 кВт і може качати воду з глибини до 6 м на висоту до 27 м. Завдяки особливо довговічній і ефективній насосній технології AL-KO, а також наявності бензобака з ємністю 3.6 літра, ця помпа стає ідеальним вибором для виконання численних завдань, як-от осушення і видалення зайвої води. Для простоти технічного обслуговування отвір для заливання оливи розташований у легкодоступному місці на корпусі помпи. Діаметр патрубків під'єднання з боку всмоктування і з напірного боку становить 2 дюйми (50 мм)
Конструктивні особливості:
Потужна помпа з бензиновим ДВС для дуже великих кількостей води
Легкий запуск із чотиритактним двигуном
Міцна рама для зручного транспортування та захисту помпи
Зручне застосування без потреби під'єднання до електроживлення (особливо важливе в умовах статеводи)
Завдяки особливо довговічній і ефективній насосній технології AL-KO, а також наявності бензобака з ємністю 3.6 літра, ця помпа стає ідеальним вибором для вирішення численних завдань осушення і видалення зайвої води
Для простоти технічного обслуговування отвір для заливання оливи розташований у легкодоступному місці на корпусі помпи
Діаметр гнізд під'єднання з боку всмоктування і з напірного боку становить 2 дюйми Максимальне подавання просто величезний і досягає 30 000 літрів на годину
Цю помпу зручно транспортувати, завдяки вазі всього 26 кг у спорожньому стані та наявності міцної рами, що забезпечує мобільність
Продуманий і ергономічний дизайн
Надійність і тривалий термін експлуатації
Простота та зручність використання
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Китай
Виробник — AL-KO
Тип – мотопомпа
Тип мотопомпи — бензинова
Двигун — бензиновий, 4-тактний
Кількість циліндрів — 1
Потужність двигуна — 4100 Вт
Потужність — 5.5 к. с.
Об'єм двигуна — 196.0 см3
Максимальна кількість обертів — 3600 об/хв
Максимальна продуктивність — 30000 л/хв
Продуктивність — 500 л/хв
Тип рідини — чиста вода
Об'єм паливного бака — 3.6 л
Система запуску — ручний стартер
Максимальна висота підіймання води — 27.0 м
Висота всмоктування — 6 м
Діаметр патрубка: 2.0" / 50.0 мм
Робочий режим насоса — 1-ступеневий
Максимальний тиск — 2.7 бара
Гарантований рівень звукової потужності — 104 Lwa [дБ (A)]
Габаритні розміри: 545х420х380 мм
Вага — 26 кг
Гарантія — 12 місяців
Комплект постачання:
Мотопомпа бензинова AL-KO BMP 30000 Premium без шланга
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 26.0 кг |
| Висота всмоктування | 6 м |
| Висота напору | 27 м |
| Габарити | 545х420х380 мм |
| Діаметр патрубка | 50 мм |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонне паковання |
| Потужність двигуна | 4.1 кВт |
| Потужність двигуна, л. с | 5.5 л.с |
| Оберти двигуна | 3600 об./хв |
| Об'єм двигуна | 196 см3 |
| Об'єм паливного бака | 3.6 л |
| Об'єм бака для олії | 0.6 л |
| Харчування | Бензин |
| Призначення | для відкачування води |
| Швидкодія | 30.0 м3/год кг/ час |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип рідини | Чиста вода |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 299 ₴



