-39%

Тример Metabo RTD 18 LTX BL 30 (601720850)
10 727 ₴
6 522 ₴
- В наявності
- Код: 601720850
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Легкий і компактний акумуляторний тример для газону для скошування, підрізання та оброблення.
Просте транспортування й ергономічне зберігання завдяки ручці, що складається з двох частин і швидко збирається
Просте регулювання нитки коротким натисканням кнопки котушки під час роботи
Система Metabo Quick для заміни нитки: швидка та без використання інструментів, без витягання або відкривання котушки
Потужний безщітковий двигун гарантує високу продуктивність різання та тривалий час роботи на одному заряджанні акумулятора.
Плавне регулювання швидкості для гнучкої роботи
Складна захисна скоба, що виконує функції дистанційного елемента, яка витримує дистанцію до дерев, кущів та інших перешкод.
Безпечну роботу гарантують прогумовані зони захоплення й додатковий запобіжний вимикач
Довговічність і міцність завдяки корпусу двигуна з металу та захисту від ударів для акумуляторного блока
Плечовий ремінь і регульована ручка-скоба дають змогу збалансувати вагу та утримувати пристрій без шкоди для здоров'я
Екологічний і тихий завдяки режиму роботи від акумулятора, який дає змогу використовувати прилад також у зонах, що потребують тиші.
Багато марок, одна акумуляторна система: Цей продукт сумісний з усіма акумуляторними блоками на 18 В і зарядними пристроями CAS
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Тип | Тример |
| Живлення | Акумулятор |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр волосіні | 2 мм |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Комплектація | захисний кожух, качушка з подвійною ниткою (нитка Ø 2 мм, плечовий ремінь, Ручка дужка,торцевий шестигранний ключ, хрестова викрутка,4 м) |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Оберти двигуна | 6500 об./хв |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Рівень шуму | 76 дБ |
| Форма рукоятки | D-подібна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 522 ₴




