
Насадка кущоріз AL-KO НТА 4045 (36 В) (113613)
3 699 ₴
- В наявності
- Код: 113613
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насадка для кущоріза HTA 4045 перетворює базовий пристрій MT 40 на кущоріз для живих огорож. Якщо у Вас є багатофункціональний пристрій AL-KO MT 40, просто перетворіть базовий пристрій із насадкою HTA 4045 у кущоріз для живоплоту. Завдяки системі швидкої заміни, що не потребує інструментів, насадку можна зовсім швидко прикріпити — й обрізання живоплоту може розпочатися без затримки. Поворотний захисний ніж гарантує максимально можливий захист від нещасних випадків і забезпечує Вам задоволення від роботи у Вашому саду.
Завдяки низькому рівню вібрації насадки, зріз точний і легкий. Завдяки роботі акумулятора базового пристрою Ви маєте абсолютну свободу руху під час роботи, не звертаючи уваги на кабелі, що подразнюють. Крім того, ремінь для перенесення, що входить до комплекту постачання, допомагає Вам керувати кущорізом для живих огорож без втоми. Ця насадка тиха, працює без шкідливих викидів і невибаглива — тому її можна використовувати незалежно від фіксованого часу для відпочинку. У розібраному вигляді базовий пристрій MT 40 і насадку HTA 4045 для кущоріза можна транспортувати й дуже економно зберігати.
Конструктивні особливості:
Насадка для кущоріза для базового пристрою MT 40
Безпечний ніж завдовжки 45 см із алмазним шліфуванням
Робоча висота до 3.5 м із подовжувальною штангою для подовження
Безпечне енергоощадне керування завдяки ремінцю
Тиха робота, без викидів і незалежна від кабелів, з акумуляторним базовим пристроєм MT 40, що працює від батареї з сім'ї 36 В
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Німеччина
Виробник — AL-KO
Тип — насадка-кущоріз
Напруга акумулятора — 36 В
Тип акумулятора — Li-Ion
Тип кріплення акумулятора — слайдер
Максимальний час роботи на акумуляторі 5.0 Ah — 75 хв
Час заряджання акумулятора ємність 5 Ah — 120 хв
Максимальна кількість ходів — 1300 хід/хв
Довжина ножа — 45 см
Регулювання кута нахилу — так
Принцип скошування — безпечні ножі з протилежним рухом
Телескопічна штанга — так
Максимальна довжина кущоріза — 211 см
Маса (без обладнання для пиляння) — 2.3 кг
Гарантований рівень звукової потужності — 88 Lwa [дБ (A)]
Гарантія — 24 місяці
Комплект постачання:
Насадка кущоріз AL-KO НТА 4045 (36 В)
Ніж
Ремінь
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Загальні | |
| Вага | 2.3 кг |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина пристрою | 2110 мм |
| Комплектація | інструкція, Ніж для кущів, штанга |
| Напруга акумулятора | 36 В В |
| Сумісність | MT 40 |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип насадки | Кусторез |
| Основні атрибути | |
| Тип | Ніж |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 699 ₴



