Тример електричний GTE 450 Comfort — це тример, який захищає людей і довкілля тихо й без вихлопних газів. Електричні тримери для газонів AL-KO є універсальними точними пристроями для скошування навіть усіх країв і куточків газону в зоні "газонокошіння". Гнучкий, міцний і такий сильний, наскільки Ви забажаєте: тример AL-KO GTE 450 Comfort забезпечує ідеальні результати скошування з перевіреною якістю AL-KO. Електричний тример AL-KO виконує свою роботу в домашніх садах без вихлопних газів і спокійно. Потужний електродвигун і ергономічна телескопічна алюмінієва з оптимальним розподілом ваги, а також основна та регульована додаткова ручка роблять тример дуже простим у використанні. Особливістю є гнучка різальна головка шпульки, що обертається та нахиляється, для точного зрізання трави. Конструктивні особливості: Простота використання без складного сервісу Надійний і потужний електродвигун Оптимальна ширина різання Плавний двигун потужністю 450 В для стриження трави без шкідливих викидів Точна робота з поворотною/похилій різальною головкою Безпечне поводження завдяки ідеальному балансу завдяки ідеальному балансу Простота використання з регулюванням ручки й автоматичним наконечником Тихе косіння поблизу житлових будівель у будь-яку пору доби Легка вага Компактні габарити Зручна ручка Потужна різальна система Регульована за висотою штанга Ергономічна ремінна оснастка Розбірна конструкція зручна для транспортування і зберігання Технічні характеристики: Країна реєстрації бренда — Німеччина Країна походження — Китай Виробник — AL-KO Тип — тример Тип привода — електричний Потужність двигуна — 450 Вт Потужність — 0.6 л. Живлення — від мережі 220 В/50-60 Гц Ширина скошуючи волосінню — 30 см Розташування двигуна — нижнє Розбірний вал — немає Швидкість обертання вала — 10000 об/хв Тип ручки — D-подібна Різальний елемент — волосінь Максимальний діаметр волосіні — 1.65 мм Телескопічна штанга — так Подавання волосіні — напівавтоматична Маса (без приладдя) — 2.9 кг Гарантований рівень звукової потужності — 96 Lwa [дБ (A)] Гарантія — 24 місяці Сфери застосування: Газон Лужайки Кустарники Комплект постачання: Тример електричний AL-KO GTE 450 Comfort Котушка з волосінню Плечовий ремінь Інструкція з експлуатації Гарантійний талон Постачається в картонній упаковці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Тип | Тример |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Живлення | Мережа 220В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон,ключ, косильна головка, тример |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип ременя | нагромаджений |
| Оснастка | Косильна головка |
| Клас | Побутовий |
| Форма рукоятки | D-подібна |
| Штанги | Алюміній |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Потужність двигуна | 450 Вт |
| Оберти двигуна | 10000 об/хв |
| Ширина захоплення волосіні | 300 мм |
| Діаметр волосіні | 1.65 мм |
| Ширина захоплення ножа | не комплектується |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 999 ₴



