
Кущоріз акумуляторний AL-KO HT 1845 BO Flex (113920)
4 199 ₴
- В наявності
- Код: 113920
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторний кущоріз HT 1845 з акумулятором Bosch Home And Garden Compatible — автономний, легкий, зручний, завдяки акумуляторному кущорізу AL-KO HT 1845 і його лезам з алмазним заточуванням Ви легко підстрижете живоплоту, не важливо, це просто регулярне підрівнювання або формування певних фігур із ваших кущів. Високоякісний безпечний ніж забезпечує швидкий і точний зріз з оптимальним захистом людей і самого агрегату. Дуже легкий і незалежний від мережі акумуляторний кущоріз забезпечує великий робочий радіус без заплутування дротів і унеможливлює їхнє випадкове перерізання. Ергономічна ручка забезпечує простоту поводження, безпечну та зручну роботу в будь-якому положенні.
Конструктивні особливості:
Легкий, зручний і точний акумуляторний кущоріз
Інверсивні леза з алмазним заточуванням
Індикатор рівня заряду акумулятора на пристрої
Зручно кругла м'яка ручка
Міцний, довговічний корпус із прозорим захисним екраном
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Німеччина
Виробник — AL-KO
Тип — кущоріз
Тип двигуна — щітковий
Напруга акумулятора — 18 В Bosch H&G compat (не комплектується)
Тип акумулятора — Li-Ion
Тип кріплення акумулятора — слайдер
Максимальний час роботи на акумуляторі 2.5 Ah — 65 хв
Максимальний час роботи на акумуляторі 4.0 Ah — 104 хв
Максимальний час роботи на акумуляторі 5.0 Ah — 130 хв
Принцип косіння — безпечні ножі з протилежним рухом
Частота ходу на холостих обертах: 0 - 2600 хід/хв
Довжина леза — 45 см
Максимальна товщина різання — 15 мм
Телескопічна штанга — немає
Маса (без обладнання для пиляння) — 2.0 кг
Габаритні розміри: 860х190х150 мм
Гарантія — 24 місяці
Комплект постачання:
Кущоріз акумуляторний AL-KO HT 1845 BO Flex
Чехол
Зарядний пристрій і акумулятор, до комплекту не входять
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.0 кг |
| Час роботи в режимі Boost на 2.5 А·год | 65 хв |
| Час роботи в режимі Boost на 4 А·год | 104 хв |
| Час роботи в режимі Boost на 5 А·год | 130 мин |
| Висота зубів | 20 мм |
| Довжина леза | 45 см |
| Індикація заряджання | Да |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Кількість обертів | 2600 хід/хв об/хв |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонне паковання, чохол для леза |
| Максимальна ємність акумулятора | 2.5 - 5 Ачас |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Регулювання рукоятки | Немає |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Рівень шуму | 83 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 199 ₴






