
Кущоріз подовжений акумуляторний AL-KO HTA 1845 BO Flex (113925)
4 699 ₴
- В наявності
- Код: 113925
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Завдяки акумуляторному висотному кущорізу AL-KO HTA 1845 і його лезам з алмазним заточуванням Ви легко підстрижете будь-який живий паркан. Високоякісний безпечний ніж забезпечує швидкий і точний зріз. Зручний у використанні завдяки різальному полотну, яке можна регулювати (10 положень), і телескопічній штанзі. Це дає змогу дістатися важкодоступних місць на живоплоті та забезпечити точний зріз усім периметром. Дуже легкий і незалежний від мережі акумуляторний висотний кущоріз забезпечує зручний робочий радіус без заважаючих кабелів і усуває ризик їхнього випадкового перерізання. Завдяки складаній ручці кущоріз компактний для зберігання.
Конструктивні особливості:
Легкий, зручний і точний акумуляторний кущоріз
Інверсивні леза з алмазним заточуванням
Індикатор рівня заряду акумулятора на пристрої
Зручно кругла м'яка ручка
Міцний, довговічний корпус із прозорим захисним екраном
10 положень (135°) регулювання кута нахилу різальної головки
Штанга
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Німеччина
Виробник — AL-KO
Тип — кущоріз
Тип двигуна — щітковий
Напруга акумулятора — 18 В Bosch H&G compat (не комплектується)
Тип акумулятора — Li-Ion
Тип кріплення акумулятора — слайдер
Максимальний час роботи на акумуляторі 2.5 Ah — 45 хв
Максимальний час роботи на акумуляторі 4.0 Ah — 72 хв
Максимальний час роботи на акумуляторі 5.0 Ah — 91 хв
Час заряджання акумулятора 2.5 Ah — 60 хв
Час заряджання акумулятора 4.0 Ah — 95 хв
Час заряджання акумулятора 5.0 Ah — 105 хв
Принцип косіння — безпечні ножі з протилежним рухом
Частота ходу на холостих обертах: 0 - 2200 хід/хв
Довжина леза — 45 см
Максимальна товщина різання — 15 мм
Телескопічна штанга — так
Маса (без обладнання для пиляння) — 3.1 кг
Габаритні розміри: 2470х870х240 мм
Гарантія — 24 місяці
Комплект постачання:
Кущоріз подовжений акумуляторний AL-KO HTA 1845 BO Flex
Зарядний пристрій і акумулятор, до комплекту не входять
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.1 кг |
| Час роботи в режимі Boost на 2.5 А·год | 45 хв |
| Час роботи в режимі Boost на 4 А·год | 72 хв |
| Час роботи в режимі Boost на 5 А·год | 91 хв |
| Висота зубів | 20 мм |
| Довжина леза | 45 см |
| Індикація заряджання | Немає даних |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Кількість обертів | 2200 хід/хв об/хв |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонне паковання, чохол для леза |
| Максимальна ємність акумулятора | 2.5 - 5 Ачас |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Регулювання рукоятки | Так |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Рівень шуму | 83 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 699 ₴






