
Кущоріз бензиновий Solo by AL-KO 163-70 (127326)
11 999 ₴
- В наявності
- Код: 127326
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Завдяки бензиновому кущорізу Solo by AL-KO 163-70 і його лезам з алмазним заточуванням Ви легко підстрижете будь-який живий паркан. Високоякісний безпечний ніж забезпечує швидкий і точний зріз. Зручний у використанні завдяки різальному полотну, яке можна регулювати. Семідесятантиметрова довжина лез дає змогу дістатися важкодоступних місць на живому огорожі та забезпечити точний зріз по всьому периметру.
Конструктивні особливості:
2-тактний бензиновий двигун відповідає стандартам EPA II
Ідеальне точне різання
Безпека роботи
Міцні заточені ножі
Поворотна ручка з фіксацією в 3 положеннях (90° - 0° - 90°)
Антивібраційна система
Протиковзне покриття ручки
Захист від порізів
Великий напівпрозорий бак
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Німеччина
Виробник — AL-KO
Тип — кущоріз
Тип двигуна — бензиновий
Потужність двигуна — 680 Вт
Потужність — 0.9 л.
Об'єм двигуна — 22.2 см3
Кількість циліндрів у двигуні — 1
Об'єм паливного бака — 0.44 л
Принцип косіння — безпечні ножі з протилежним рухом
Частота ходу на холостих обертах: 0 - 10000 хід/хв
Гарантований рівень звукової потужності — 107 Lwa [дБ (A)]
Довжина леза — 70 см
Максимальна товщина різання — 35 мм
Маса (без обладнання для пиляння) — 5.4 кг
Гарантія — 24 місяці
Комплект постачання:
Кущоріз бензиновий Solo by AL-KO 163-70
Пластиковий чохол для ножів
Ножі
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.4 кг |
| Довжина леза | 70 см |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонне паковання, чохол для леза |
| Потужність двигуна | 680 Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 0.9 л. |
| Об'єм двигуна | 22,2 см3 |
| Об'єм паливного бака | 0.44 л |
| Харчування | Бензин |
| Регулювання рукоятки | Так |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Рівень шуму | 107 дБ |
| Крок зубців | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 999 ₴





