
Пила шабельна акумуляторна AL-KO PS 1815 BO Flex (113923)
3 799 ₴
- В наявності
- Код: 113923
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна ручна пила AL-KO PS 1815 від AL-КО ідеально підходить для легкого та точного розпилювання і для садово-городніх робіт. Універсальна у використанні, оскільки до комплекту входять 3 леза: для дерева, металу та пластику. Незалежна від електрики робота без шкідливих викидів. Ваш ідеальний маленький і легкий помічник по дому та в саду. PS 1815 працює від акумулятора AL-KO 18 V BOSCH HOME AND GARDEN COMPATIBLE. За потреби Ви можете використовувати ці акумулятори для інших пристроїв AL-КО. Влаштування кілька, а акумулятор один — прекрасна можливість заощадити гроші.
Конструктивні особливості та переваги:
Дуже легка пила для обрізання та пиляння
Літій-іонний акумулятор 18 В
Проста та надійна робота завдяки знімній кріпильній скобі
У комплекті три леза: для дерева, металу та пластику
З вбудованою світлодіодною контрольною лампою
Проста заміна лез без використання інструментів
Тривалий термін експлуатації
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Китай
Виробник — AL-KO
Тип — шабельна пила
Тип акумуляторного блока — Li-Ion
Напруга акумуляторного блока — 18 В Bosch H&G compat
Спосіб кріплення акумулятора — слайдер
Максимальна частота ходу — 2500 хід/хв
Максимальний Ø зріз у дереві — 120 мм
Довжина пиляльного полотна — 150 мм.
Рівень шуму — 83 дБ
Максимальний час роботи акумулятора 2.5 Ah — 65 хв
Максимальний час роботи акумулятора 4.0 Ah -104 хв
Максимальний час роботи акумулятора 5.0 Ah -130 хв
Час заряджання акумулятора 2.5 Ah до 100% — 60 хв
Час заряджання акумулятора 4.0 Ah до 100% — 95 хв
Час заряджання акумулятора 5.0 Ah до 100% — 105 хв
Маса (без приладдя) — 1.2 кг
Гарантія — 24 місяці
Комплект постачання:
Пила шабельна акумуляторна AL-KO PS 1815 BO Flex
Скоба
Тримач акумулятора
Пиляльне полотно — 3 шт.
Постачається без акумулятора
Постачається без зарядного пристрою
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Постачається в картонній упаковці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.2 кг |
| Глибина пропилу в дереві | 120 мм |
| Макс.частота ходу | 2500 хід/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Плавний запуск | Да |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Країна-виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 799 ₴


