
Бетонозмішувач Forte EW2125P чавунний вінець, 125 л
9 045 ₴
- Готово до відправки
- Код: null
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бетонозмішувач Forte EW2125P — будівельне обладнання для виготовлення бетону та інших будівельних сумішей. Ця модель живиться від електромережі 220 В, що робить її незамінним помічником під час ремонту або будівництва будинку.
Сфера застосування: використовується під час будівництва різних бетонних конструкцій (фундамент, відмостка, ступені, доріжки, заливання стовпів тощо).
Особливості будівельного обладнання ТМ Forte
Гарна продуктивність
Ергономічний дизайн
Надійний механізм
Підходять для домашнього застосування
Переваги бетонозмішувача Forte EW2125P
Електродвигун на 0,55 кВт живиться від напруги 220 В
Вихід готової суміші становить приблизно 95 л
Повна місткість змішувального барабана становить 125 л
Чавунний вінець
Гравітаційний тип змішування за допомогою пластин усередині змішувального барабана
Габарити 82x38x72 см
Бетонозмішувач важить 60 кг
Технічні характеристики бетонозмішувача Forte EW2125P
Тип бетонозмішувача:
венцова
Потужність:
0,55 кВт
Робоча напруга мережі:
220 В
Місткість бака:
125 л
Максимальний обсяг готової суміші:
95 л
Габарити:
820x380x720 мм
Вага:
60 кг
5 причин купити бетонозмішувач Forte в Укрсервіс
Гарантія якості
Оптимальна ціна
Оперативна доставка
Понад 20 років на ринку
Власний сервісний центр
В офіційному інтернет-магазині ТД Укрсервіс можна купити бетонозмішувач для електромережі 220 кв. ТД Укрсервіс — офіційний дилер ТМ Forte. Уся продукція сертифікована та постачається з офіційною гарантією якості. Якщо Ви сумніваєтеся, який бетонозмішувач краще купити для дому, консультанти дадуть відповідь на всі питання та підкажуть ціни на побутові бетонозмішувачі. На сайті також можна дізнатися актуальні ціни, наявність на складі та подивитися правильні відгуки про обране будівельне обладнання для бетону.
Доставка виробляється всією Україною: Вінниця, Київ, Харків, Одеса, Львів, Житомир та інші міста.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 48 кг |
| Діаметр бака | 570 мм |
| Діаметр горловини | 500 мм |
| Кількість обертів | 30 об/хв об/хв |
| Комплектація | інструкція,беномішалка, гарантійний талон |
| Потужність | 550 Вт |
| Оберти двигуна | 26.5 об./хв |
| Об'єм готової суміші | 95 л |
| Об'єм резервуара | 125.0 л куб. м |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Китай |
| Тип | венцова |
| Тип вінця | чавунний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 045 ₴



