-13%

Дренажний насос Karcher для брудної води SP 9.500 Dirt (1.645-800.0)
3 799 ₴
3 299 ₴
- В наявності
- Код: 1.645-800.0
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос SP 9.500 Dirt з максимальною продуктивністю 9500 л/год — чудова модель початкового рівня для швидкого відкачування води з садового ставка або бочки для збирання дощової води. Він без проблем відкачує або перекачує як чисту, так і забруднену воду, що містить частинки розмірами до 20 мм, а за наявності забруднень більших розмірів (наприклад, гілок) може бути допущений вхідним фільтром (опція), що захищає крильчатку від пошкоджень. Контактне ущільнювальне кільце, яке широко використовується в занурювальних насосах професійного призначення, забезпечує насосу дуже довгий термін експлуатації. Гарантія на нього може бути продовжена до 5 років. Заглибний насос для брудної води обладнаний поплавцевим вимикачем, що вмикає і вимикає його залежно від рівня води та запобігає роботі в режимі «сухого ходу». Водночас можливість фіксації поплавцевого вимикача дає змогу експлуатувати насос за низького залишкового рівня води (не менш ніж 25 мм). Дуже практичним рішенням є також сполучний штуцер системи Quick Connect, що забезпечує швидке та легке приєднання шлангів діаметром 1", 1 1 1/4" і 1 1/2".
Конструктивні особливості:
Складані ніжки
Надійне перекачування води з частинками бруду розміром до 20 мм
Для перемикання на безперервний режим роботи
Зручно тримати, а також може бути використаний як трос
Захищає насос від надмірно сильного забруднення і в такий спосіб запобігає засміченню крильчатки насоса
Quick Connect для швидкого та зручного під'єднання шланга
Перемикання між ручною/ автоматичною операціями: Фіксація поплавцевого вимикача
Поплавцевий вимикач
В автоматичному режимі (авто) насос автоматично перемикається залежно від рівня води
Під час ручного керування насос працює безперервно доти, поки не буде досягнуто мінімальної кількості залишкової води
Керамічне торцеве ущільнення
Технічні характеристики:
Країна походження — Німеччина
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Виробник — Karcher
Тип — дренажний насос
Потужність двигуна — 280 Вт
Продуктивність — 9500 л/год
Максимальна температура подавання — 35 °C
Максимальна висота подавання — 6 м
Максимальний тиск — 0.6 бара
Максимальний розмір твердих частинок — 20 мм
Максимальна глибина занурення — 7 м
Мінімум залишкова вода, ручна — 25 мм
Залишкова висота води — 25 мм
З'єднувальна різь — G1 1⁄2"
Внутрішня різь — G1 1⁄2"
Довжина кабелю — 10 м
Напруга: 230 - 240 В
Частота: 50 - 60 Гц
Маса без приладдя — 3.8 кг
Габаритні розміри: 229х238х303 мм
Гарантія — 5 років
Сфери застосування:
Для усунення води в будинку та підвалі (протікання пральної машинки, повінь тощо)
Для перекачування води з басейнів
Для викачування води з садових ставків
Комплект постачання:
Дренажний насос Karcher для брудної води SP 9.500 Dirt
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в коробці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.8 кг |
| Висота напору | 6 м |
| Габарити | 229х238х303 мм |
| Глибина занурення | 7 м |
| Діаметр патрубка | 1/2 дюйм |
| Комплектація | Картонне паковання |
| Макс. розмір частинок | 20 мм |
| Материал насоса | Пластик |
| Споживана потужність | 280 Вт |
| Призначення | брудна вода, чиста вода |
| Швидкодія | 9500 л/год кг/ час |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 299 ₴

