
Дренажний насос Karcher для брудної води SP 22.000 Dirt (1.645-850.0)
6 499 ₴
- В наявності
- Код: 1.645-850.0
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
SP 22.000 Dirt від Kärcher — потужний заглибний насос для брудної води, продуктивність якого досягає 22000 л/год. Він чудово підходить для виконання складних завдань дренажу, наприклад, для відкачування води з великого садового ставка, затопленого підвалу або будівельного котлована. Водночас розміри частинок бруду, що є у воді, можуть досягати 30 мм. Для захисту крильчатки насоса від засмічення частинками більших розмірів передбачений інтегрований вхідний фільтр. Дуже довгий термін експлуатації насоса забезпечується контактним кільцем ущільнювача, що широко застосовується в насосах професійного призначення. Гарантія на насос може бути продовжена до 5 років. Дуже практичним є поплавцевий вимикач, який автоматично вмикає і вимикає насос залежно від рівня води та запобігає його роботі в режимі «сухого ходу». Поплавцевий вимикач переміщається за висотою для регулювання рівня та може бути зафіксований для використання заглибного насоса в безперервному режимі, під час роботи в якому він відкачує воду до залишкового рівня 35 мм. Водночас з'єднувальний штуцер системи Quick Connect забезпечує швидке приєднання шлангів діаметром 1", 1 1/4" і 1 1/2".
Конструктивні особливості:
Складані ніжки
Надійне перекачування води з частинками бруду розміром до 30 мм
Для перемикання на безперервний режим роботи
Зручно тримати, а також може бути використаний як трос
Захищає насос від надмірно сильного забруднення й у такий спосіб запобігає засміченню крильчатки насоса
Quick Connect для швидкого та зручного під'єднання шланга
Перемикання між ручною/ автоматичною операціями: Фіксація поплавцевого вимикача
Поплавцевий вимикач
В автоматичному режимі (авто) насос автоматично перемикається залежно від рівня води
Під час ручного керування насос працює безперервно доти, поки не буде досягнуто мінімальної кількості залишкової води
Керамічне торцеве ущільнення
Технічні характеристики:
Країна походження — Німеччина
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Виробник — Karcher
Тип — дренажний насос
Потужність двигуна — 750 Вт
Продуктивність — 22000 л/год
Максимальна температура подавання — 35 °C
Максимальна висота подавання — 8 м
Максимальний тиск — 0.8 бара
Максимальний розмір твердих частинок — 30 мм
Максимальна глибина занурення — 7 м
Мінімум залишкова вода, ручна — 35 мм
Залишкова висота води — 35 мм
З'єднувальна різь — G1 1⁄2"
Внутрішня різь — G1 1⁄2"
Довжина кабелю — 10 м
Напруга: 230 - 240 В
Частота: 50 - 60 Гц
Маса без приладдя — 6.5 кг
Габаритні розміри: 230х291х354 мм
Гарантія — 5 років
Сфери застосування:
Для усунення води в будинку та підвалі (протікання пральної машинки, повінь тощо)
Для перекачування води з басейнів
Для викачування води з садових ставків
Комплект постачання:
Дренажний насос Karcher для брудної води SP 22.000 Dirt
З'єднувальний елемент для шланга: G1, 1”, 1 1/4”, 1 1/2”
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в коробці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.5 кг |
| Висота напору | 8 м |
| Габарити | 230х291х354 мм |
| Глибина занурення | 7 м |
| Діаметр патрубка | 1/2 дюйм |
| Комплектація | Картонне паковання |
| Макс. розмір частинок | 30 мм |
| Материал насоса | Пластик |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Призначення | брудна вода, чиста вода |
| Швидкодія | 22000 л/год кг/ час |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 499 ₴

