
Насос Karcher для поливання BP 5000 Garden Set Plus (1.645-711.0)
8 799 ₴
- В наявності
- Код: 1.645-711.0
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Негайна готовність до роботи: насос для саду BP 5.000 Garden Set Plus, що постачається разом із вакуумно-стійким, армованим спіраллю всмоктувальним шлангом завдовжки 3.5 м, забезпеченим фільтром і зворотним клапаном (з сполучною різзю G1", діаметром 3/4" і комплектом для поливання, що містить 20-метровий садовий шланг Kärcher PrimoFlex (діаметр 1/2"), прекрасно підходить для поливання саду водою з бочок, цистерн та інших ємностей. До комплекту для поливання входять також розпилювач, конектори та штуцер для приєднання до крана. Насос має міцну та легку конструкцію, забезпечений ергономічною ручкою для перенесення. Як і всі інші насоси Kärcher для саду, він не вимагає обслуговування, під'єднується без застосування інструментів і зручно вмикається, і вимикається за допомогою великого ножного вимикача. Високоякісні матеріали гарантують довгий термін експлуатації насоса. Водночас Kärcher пропонує продовження гарантії до 5 років. За бажання насос BP 5.000 Garden може бути доповнений електронним реле тиску, що забезпечує його автоматичне увімкнення та вимкнення залежно від відбору води для комфортнішої роботи в саду або використання для домашнього водопостачання.
Конструктивні особливості:
Насос здатний качати воду з глибини до 8 м, наприклад, із підземної цистерни
Окрема наливна горловина
Простота заповнення перед застосуванням
Зливний клапан
Оптимальний захист від замерзання
Оптимальна система ущільнення для легкого під'єднання насоса без інструментів
Ергономічна ручка
Простота в обслуговуванні та транспортуванні
Технічні характеристики:
Країна походження — Німеччина
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Виробник — Karcher
Тип — насос поливальний
Потужність двигуна — 650 Вт
Продуктивність — 5000 л/год
Максимальна температура подавання — 35 °C
Максимальна висота подавання — 40 м
Висота всмоктування — 8 м
Максимальний тиск — 4 бари
З'єднувальна різь — G1
Довжина кабелю — 1.5 м
Напруга: 230 - 240 В
Частота: 50 - 60 Гц
Маса без приладдя — 6.95 кг
Габаритні розміри: 372х186х231 мм
Гарантія — 5 років
Сфери застосування:
Для зрошення саду з бочки, цистерни, свердловини (наприклад, дощівниками).
Для перекачування води з басейнів
Комплект постачання:
Насос Karcher для поливання BP 5000 Garden Set Plus
З'єднувальний адаптер G1 для насосів
Всмоктувальна гарнітура Perfect Connect
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в коробці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.95 кг |
| Висота всмоктування | 8 м |
| Висота напору | 40 м |
| Габарити | 372х186х231 мм |
| Діаметр входу/виходу | 1 дюйм |
| Комплектація | Картонне паковання |
| Материал насоса | технополімер |
| Споживана потужність | 650 Вт |
| Швидкодія | 5000 л/год кг/ час |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 799 ₴

