
Дренажний насос Karcher для чистої води SP 9.000 Flat (1.645-810.0)
3 999 ₴
- В наявності
- Код: 1.645-810.0
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Заглибний насос із відкачуванням до дна SP 9.000 Flat є надійним рішенням для відкачування чистою або злегка забрудненою (частинками розміром до 5 мм) води. Його продуктивності (до 9000 л/год) цілком досить для дренування невеликого басейну або усунення затоплення підвала, викликаного проникненням ґрунтових вод або протіканням із пральної машини. Контактне ущільнювальне кільце забезпечує довгий термін експлуатації насоса, гарантія на який може бути продовжена до 5 років. Поплавцевий вимикач вмикає і вимикає насос залежно від рівня води та запобігає роботі в режимі «сухого ходу». Водночас поплавець може бути зафіксований для роботи насоса в безперервному режимі, зокрема за низького рівня води. Крім того, модель SP 9.000 Flat має складані ніжки, які в розправленому стані забезпечують підвищену продуктивність відкачування. Зі складеними ніжками насос запускається вже за рівня води 7 мм і під час роботи в безперервному режимі відкачує її до залишкового рівня 1 мм. Штуцер системи Quick Connect дає змогу швидко та легко приєднувати до насоса шланги різних діаметрів (1", 1 1/4" і 1 1/2").
Конструктивні особливості:
Перемикання зі нормального функціонування з великою потужністю на режим осушення до рівня води 1 мм
Насос починає працювати в режимі ручного за рівня води 7 мм
Для перемикання на безперервний режим роботи
Зручно тримати, а також може бути використаний як трос
Захищає насос від надмірно сильного забруднення й у такий спосіб запобігає засміченню крильчатки насоса
Зручна ручка для перенесення
Quick Connect для швидкого та зручного під'єднання шланга
Поплавцевий вимикач
Керамічне торцеве ущільнення
Під час ручного керування насос працює безперервно доти, поки не буде досягнуто мінімальної кількості залишкової води
Технічні характеристики:
Країна походження — Німеччина
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Виробник — Karcher
Тип — дренажний насос
Потужність двигуна — 280 Вт
Продуктивність — 9000 л/год
Максимальна температура подавання — 35 °C
Максимальна висота подавання — 6 м
Максимальний тиск — 0.6 бара
Максимальний розмір твердих частинок — 5 мм
Максимальна глибина занурення — 7 м
Мінімум залишкова вода, ручна — 1 мм
Залишкова висота води — 1 мм
З'єднувальна різь — G1 1⁄2"
Внутрішня різь — G1 1⁄2"
Довжина кабелю — 10 м
Напруга:230 - 240 В
Частота: 50 - 60 Гц
Маса без приладдя — 3.74 кг
Габаритні розміри: 227х240х262 мм
Гарантія — 5 років
Сфери застосування:
Для усунення води в будинку та підвалі (протікання пральної машинки, повінь тощо)
Для перекачування води з басейнів
Комплект постачання:
Дренажний насос Karcher для чистої води SP 9.000 Flat
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в коробці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.74 кг |
| Висота напору | 6 м |
| Габарити | 227х240х262 мм |
| Глибина занурення | 7 м |
| Діаметр патрубка | 1/2 дюйм |
| Комплектація | Картонне паковання |
| Макс. розмір частинок | 5 мм |
| Материал насоса | Пластик |
| Споживана потужність | 280 Вт |
| Призначення | чиста вода |
| Швидкодія | 9000 л/год кг/ час |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 999 ₴

