-8%

Дренажний насос Karcher для брудної води SP 16.000 Dirt (1.645-830.0)
4 999 ₴
4 599 ₴
- В наявності
- Код: 1.645-830.0
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рішення для випадків, що вимагають відкачувати дуже великі об'єми води: насос для брудної води SP 16.000 Dirt, максимальна продуктивність якого становить 16000 л/год, здатний надійно відкачувати воду з частинками бруду розміром до 20 мм із садового ставка, затопленого підвалу тощо. Для захисту від засмічення насоса більшим сміттям може бути встановлений вхідний фільтр, пропонований як опція. Довгий термін експлуатації забезпечується контактним кільцем ущільнювача, що широко застосовується в насосах професійного призначення. Для автоматичного увімкнення та вимкнення занурювальний насос обладнаний поплавцевим вимикачем, встановленим на шині з можливістю переміщення у вертикальному напрямку та дає змогу відкачувати воду до низького рівня. Мінімальний залишковий рівень води під час роботи насоса в режимі ручного керування становить лише 25 мм. З'єднувальний штуцер системи Quick Connect забезпечує швидке та легке приєднання шлангів діаметром 1", 1 1/4" і 1 1/2".
Конструктивні особливості:
Надійне перекачування води з частинками бруду розміром до 20 мм
Для перемикання на безперервний режим роботи
Зручно тримати, а також може бути використаний як трос
Захищає насос від надмірно сильного забруднення і в такий спосіб запобігає засміченню крильчатки насоса
Quick Connect для швидкого та зручного під'єднання шланга
Перемикання між ручною/ автоматичною операціями: Фіксація поплавцевого вимикача
Поплавцевий вимикач
В автоматичному режимі (авто) насос автоматично перемикається залежно від рівня води
Під час ручного керування насос працює безперервно доти, поки не буде досягнуто мінімальної кількості залишкової води
Керамічне торцеве ущільнення
Технічні характеристики:
Країна походження — Німеччина
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Виробник — Karcher
Тип — дренажний насос
Потужність двигуна — 550 Вт
Продуктивність — 16000 л/год
Максимальна температура подавання — 35 °C
Максимальна висота подавання — 8 м
Максимальний тиск — 0.8 бара
Максимальний розмір твердих частинок — 20 мм
Максимальна глибина занурення — 7 м
Мінімум залишкова вода, ручна — 25 мм
Залишкова висота води — 25 мм
З'єднувальна різь — G1 1⁄2"
Внутрішня різь — G1 1⁄2"
Довжина кабелю — 10 м
Напруга: 230 - 240 В
Частота: 50 - 60 Гц
Маса без приладдя — 4.9 кг
Габаритні розміри: 229х238х303 мм
Гарантія — 5 років
Сфери застосування:
Для усунення води в будинку та підвалі (протікання пральної машинки, повінь тощо)
Для перекачування води з басейнів
Для викачування води з садових ставків
Комплект постачання:
Дренажний насос Karcher для брудної води SP 16.000 Dirt
З'єднувальний елемент для шланга: G1, 1”, 1 1/4”, 1 1/2”
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в коробці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.9 кг |
| Висота напору | 8 м |
| Габарити | 229х238х303 мм |
| Глибина занурення | 7 м |
| Діаметр патрубка | 1/2 дюйм |
| Комплектація | Картонне паковання |
| Макс. розмір частинок | 20 мм |
| Материал насоса | Пластик |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Призначення | брудна вода, чиста вода |
| Швидкодія | 16000 л/год кг/ час |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 599 ₴

