-14%

Дренажний насос Karcher для брудної води SP 11.000 Dirt (1.645-820.0)
4 299 ₴
3 698 ₴
- В наявності
- Код: 1.645-820.0
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Швидке спорожнення бочок із дощовою водою або садового ставка — не проблема для заглибного насоса SP 11.000 Dirt, продуктивність якого досягає 11000 л/год. Він без проблем відкачує як чисту, так і забруднену воду, що містить частинки розмірами до 20 мм. Пропонований як опція вхідний фільтр захищає крильчатку насоса від більшого сміття. Заглибний насос для брудної води обладнаний також поплавцевим вимикачем, що забезпечує увімкнення і вимикання залежно від рівня води і, у такий спосіб, захист від «сухого ходу». Можливість фіксації поплавцевого вимикача дає змогу експлуатувати насос за низького залишкового рівня води (не менш ніж 25 мм). Іншими перевагами є надійне контактне кільце ущільнювальне, що забезпечує дуже довгий термін експлуатації, можливість продовження гарантії до 5 років, а також сполучний штуцер системи Quick Connect для швидкого приєднання шлангів діаметром 1", 1 1/4" и 1 1/2".
Конструктивні особливості:
Складані ніжки
Надійне перекачування води з частинками бруду розміром до 20 мм
Для перемикання на безперервний режим роботи
Зручно тримати, а також може бути використаний як трос
Захищає насос від надмірно сильного забруднення й у такий спосіб запобігає засміченню крильчатки насоса
Quick Connect для швидкого та зручного під'єднання шланга
Перемикання між ручною/ автоматичною операціями: Фіксація поплавцевого вимикача
Поплавцевий вимикач
В автоматичному режимі (авто) насос автоматично перемикається залежно від рівня води
Під час ручного керування насос працює безперервно доти, поки не буде досягнуто мінімальної кількості залишкової води
Керамічне торцеве ущільнення
Технічні характеристики:
Країна походження — Німеччина
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Виробник — Karcher
Тип — дренажний насос
Потужність двигуна — 400 Вт
Продуктивність — 11 000 л/год
Максимальна температура подавання — 35 °C
Максимальна висота подавання — 7 м
Максимальний тиск — 0.7 бара
Максимальний розмір твердих частинок — 20 мм
Максимальна глибина занурення — 7 м
Мінімум залишкова вода, ручна — 25 мм
Залишкова висота води — 25 мм
З'єднувальна різь — G1 1⁄2"
Внутрішня різь — G1 1⁄2"
Довжина кабелю — 10 м
Напруга:230 - 240 В
Частота: 50 - 60 Гц
Маса без приладдя — 4.4 кг
Габаритні розміри: 229х238х303 мм
Гарантія — 5 років
Сфери застосування:
Для усунення води в будинку та підвалі (протікання пральної машинки, повінь тощо)
Для перекачування води з басейнів
Для викачування води з садових ставків
Комплект постачання:
Дренажний насос Karcher для брудної води SP 11.000 Dirt
З'єднувальний елемент для шланга: G1, 1”, 1 1/4”, 1 1/2”
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в коробці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.4 кг |
| Висота напору | 7 м |
| Габарити | 229х238х303 мм |
| Глибина занурення | 7 м |
| Діаметр патрубка | 1/2 дюйм |
| Комплектація | з'єднувачі, Картонне паковання |
| Макс. розмір частинок | 20 мм |
| Материал насоса | Пластик |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Призначення | брудна вода, чиста вода |
| Швидкодія | 11000 л/год кг/ час |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 698 ₴

