
Дренажний насос Karcher для брудної води SP 22.000 Dirt Level Sensor (1.645-851.0)
8 799 ₴
- В наявності
- Код: 1.645-851.0
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допускальний індивідуальне регулювання датчик рівня, яким обладнаний насос для брудної води SP 22.000 Dirt Level Sensor, забезпечує його негайний запуск під час контакту з водою. Коли рівень води опускається нижче датчика, насос автоматично вимикається з 15-секундною затримкою. Дуже потужний заглибний насос прекрасно підходить для виконання завдань дренажу — наприклад, для відкачування води з садового ставка, затопленого льоху або будівельного котлована. Його продуктивність досягає 22 000 л/год. Водночас насос здатний відкачувати сильно забруднену воду (з частинками бруду розміром до 30 мм), а для захисту від його блокування більшим сміттям передбачений інтегрований вхідний фільтр з неіржавкої сталі. Перемикач режимів (автоматичного або ручного) дає змогу використовувати насос і для безперервного відкачування. Він надійно відкачує воду до залишкового рівня 35 мм — як у ручному, так і в автоматичному режимі (у разі відповідного встановлення датчика рівня). Штуцер системи Quick Connect дає змогу швидко та легко приєднувати до насоса шланги різних діаметрів (1", 1 1/4" і 1 1/2"). Корпус із неіржавкої сталі та надійне контактне кільце ущільнювача гарантують довгий термін експлуатації насоса, гарантія, на який може бути продовжена до 5 років.
Конструктивні особливості:
Корпус із неіржавкої сталі
Надійне перекачування води з частинками бруду розміром до 30 мм
Для перемикання на безперервний режим роботи
Зручно тримати, а також може бути використаний як трос
Захищає насос від надмірно сильного забруднення й у такий спосіб запобігає засміченню крильчатки насоса
Quick Connect для швидкого та зручного під'єднання шланга
Перемикання між ручною/автоматичною операціями: Фіксація поплавцевого вимикача
Поплавцевий вимикач
В автоматичному режимі (авто) насос автоматично перемикається залежно від рівня води
Під час ручного керування насос працює безперервно доти, поки не буде досягнуто мінімальної кількості залишкової води
Керамічне торцеве ущільнення
Технічні характеристики:
Країна походження — Німеччина
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Виробник — Karcher
Тип — дренажний насос
Потужність двигуна — 750 Вт
Продуктивність — 22000 л/год
Максимальна температура подавання — 35 °C
Максимальна висота подавання — 8 м
Максимальний тиск — 0.8 бара
Максимальний розмір твердих частинок — 30 мм
Максимальна глибина занурення — 7 м
Мінімум залишкова вода, ручна — 35 мм
Залишкова висота води — 35 мм
З'єднувальна різь — G1 1⁄2"
Внутрішня різь — G 1⁄2"
Довжина кабелю — 10 м
Напруга: 230 - 240 В
Частота: 50 - 60 Гц
Маса без приладдя — 6.7 кг
Габаритні розміри: 238х293х354 мм
Гарантія — 5 років
Сфери застосування:
Для усунення води в будинку та підвалі (протікання пральної машинки, повінь тощо)
Для перекачування води з басейнів
Для викачування води з садових ставків
Комплект постачання:
Дренажний насос Karcher для брудної води SP 22.000 Dirt Level Sensor
З'єднувальний елемент для шланга: G1, 1”, 1 1/4”, 1 1/2”
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в коробці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.7 кг |
| Висота напору | 8 м |
| Габарити | 238х293х354 мм |
| Глибина занурення | 7 м |
| Діаметр патрубка | 1/2 дюйм |
| Комплектація | Картонне паковання |
| Макс. розмір частинок | 30 мм |
| Материал насоса | Пластик |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Призначення | брудна вода |
| Швидкодія | 22000 л/год кг/ час |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 799 ₴

