
Дренажний насос Karcher для чистої води SP 17.000 Flat Level Sensor (1.645-840.0)
7 499 ₴
- В наявності
- Код: 1.645-840.0
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пропонований Kärcher потужний заглибний насос для чистої води, що відкачує впродовж години до 17000 л чистої або злегка забрудненої води, прекрасно підходить для осушення басейнів і дренажних колодязів, а також усунення наслідків затоплення. У разі сильного забруднення води для захисту крильчатки насоса рекомендується його експлуатація з вхідним фільтром із неіржавкої сталі. Міцний корпус із неіржавкої сталі та контактне кільце забезпечує дуже довгий термін експлуатації насоса, гарантія, на який може бути продовжена до 5 років. Заглибний насос із функцією відкачування до дна обладнаний плавно переміщеним датчиком рівня, що негайно вмикає його під час контакту з водою. Крім того, модель SP 17.000 Flat Level Sensor має складані ніжки, завдяки чому забезпечується можливість її увімкнення за рівня води, що становить лише 7 мм. Перемикач режимів дає змогу перевести насос у ручний режим для його безперервної роботи. Як у ручному, так і в автоматичному режимі насос забезпечує відкачування води до залишкового рівня 1 мм (залежно від встановлення датчика рівня). Водночас з'єднувальний штуцер системи Quick Connect дає змогу легко приєднувати до насоса шланги діаметром 1", 1 1/4" і 1 1/2".
Конструктивні особливості:
Складані ніжки
Перемикання зі нормального функціонування з великою потужністю на режим осушення до рівня води 1 мм
Автоматична вентиляція
Насос починає працювати в режимі ручного за рівня води 7 см
Зручна ручка для перенесення
Міцний і легкий фільтр із неіржавкої сталі, захищає насос від надмірно сильного забруднення й у такий спосіб запобігає засміченню крильчатки насоса
Зручна ручка для перенесення
Quick Connect для швидкого та зручного під'єднання шланга
Перемикання між ручною/автоматичною операціями: Вимикач на насосі
Перемикання на режим осушування до 1 мм
Датчик рівня: постійне визначення рівня
Керамічне торцеве ущільнення
Під час ручного керування насос працює безперервно доти, поки не буде досягнуто мінімальної кількості залишкової води
Технічні характеристики:
Країна походження — Німеччина
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Виробник — Karcher
Тип — дренажний насос
Потужність двигуна — 550 Вт
Продуктивність — 17000 л/год
Максимальна температура подавання — 35 °C
Максимальна висота подавання — 9 м
Максимальний тиск — 0.9 бара
Максимальний розмір твердих частинок — 5 мм
Максимальна глибина занурення — 7 м
Мінімум залишкова вода, ручна — 1 мм
Залишкова висота води — 1 мм
З'єднувальна різь — G1 1⁄2"
Внутрішня різь — G1 1⁄2"
Довжина кабелю — 10 м
Напруга: 230 - 240 В
Частота: 50 - 60 Гц
Маса без приладдя — 6.05 кг
Габаритні розміри: 238х293х356 мм
Гарантія — 5 років
Сфери застосування:
Для усунення води в будинку та підвалі (протікання пральної машинки, повінь тощо)
Для перекачування води з басейнів
Комплект постачання:
Дренажний насос Karcher для чистої води SP 17.000 Flat Level Sensor
З'єднувальний елемент для шланга: G1, 1”, 1 1/4”, 1 1/2”
Зворотний клапан
Знімний вхідний фільтр із неіржавкої сталі
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в коробці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.05 кг |
| Висота напору | 9 м |
| Габарити | 238х293х356 мм |
| Глибина занурення | 7 м |
| Діаметр патрубка | 1/2 дюйм |
| Комплектація | Картонне паковання |
| Макс. розмір частинок | 5 мм |
| Материал насоса | Пластик |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Призначення | чиста вода |
| Швидкодія | 17000 л/ч кг/ час |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 499 ₴

