
Насос Karcher для поливання BP 6.000 Garden Set (1.645-721.0)
9 999 ₴
- В наявності
- Код: 1.645-721.0
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Завдяки високим значенням сили всмоктування й напору води насос BP 6.000 Garden Set забезпечує ідеальніпонування для комфортного поливання саду водою з бочки, цистерни та інших альтернативних джерел. До комплекту його постачання входить вакуумно-стійкий, армований спіраллю всмоктувальний шланг завдовжки 3.5 м із фільтром і зворотним клапаном (діаметр 3/4", сполучна різь G1"), що дає змогу негайно розпочати його експлуатації. Надійний і легкий насос забезпечений ергономічною ручкою для зручного транспортування. Пропоновані Kärcher насоси для саду вирізняються високою продуктивністю, без потреби в обслуговуванні та можливістю під'єднання без застосування інструментів. Крім того, вони обладнуються зручним ножним вимикачем, що дає змогу керувати без утомливих нахилів. Використовувані конструктивні матеріали характеризуються високою якістю й гарантують довгий термін експлуатації. Передбачене продовження гарантії до 5 років. Використання електронного реле тиску дає змогу експлуатувати насос у режимі автоматичного вмикання/вимикання.
Конструктивні особливості:
Насос здатний качати воду з глибини до 8 м, наприклад, із підземної цистерни
Окрема наливна горловина
Простота заповнення перед застосуванням
Зливний клапан
Оптимальний захист від замерзання
Оптимальна система ущільнення для легкого під'єднання насоса без інструментів
Ергономічна ручка
Простота в обслуговуванні та транспортуванні
Технічні характеристики:
Країна походження — Німеччина
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Виробник — Karcher
Тип — насос поливальний
Потужність двигуна — 1000 Вт
Продуктивність — 6000 л/год
Максимальна температура подавання — 35 °C
Максимальна висота подавання — 45 м
Висота всмоктування — 8 м
Максимальний тиск — 4.5 бара
З'єднувальна різь — G1
Довжина кабелю — 1.5 м
Напруга: 230 - 240 В
Частота: 50 - 60 Гц
Маса без приладдя — 9.65 кг
Габаритні розміри: 384х204х253 мм
Гарантія — 5 років
Сфери застосування:
Для зрошення саду з бочки, цистерни, свердловини (наприклад, дощівниками).
Для перекачування води з басейнів
Комплект постачання:
Насос Karcher для поливання BP 6.000 Garden Set
З'єднувальний адаптер G1 для насосів
Всмоктувальна гарнітура Perfect Connect
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в коробці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9.65 кг |
| Висота всмоктування | 8 м |
| Висота напору | 45 м |
| Габарити | 384х204х253 мм |
| Діаметр входу/виходу | 1 дюйм |
| Комплектація | адаптер, Картонне паковання |
| Материал насоса | технополімер |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Швидкодія | 6000 л/год кг/ час |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴

