
Газонокосарка бензинова AL-KO Comfort 42.1 P-A (119998)
19 999 ₴
- В наявності
- Код: 119998
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
Зручне індивідуальне регулювання висоти скошування
Кермо ергономічної форми для роботи без втоми
Колеса на кулькопідшипниках
Максимальна ефективність косіння та збирання трави завдяки аеродинамічній формі корпусу
Вбудована передня ручка для зручного транспортування
Асиметричний корпус для скошування країв
Травозбірник з індикатором рівня
Функції 3-в-1: косіння, прибирання, мульчування
Легке транспортування завдяки міцній фронтальній ручці
Надійність і тривалий термін експлуатації
Зручність і простота у використанні
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Австрія
Виробник — AL-KO
Тип — газонокосарка
Тип газонокосарки — бензинова
Об'єм паливного бака — 0.9 л
Об'єм двигуна — 123 см3
Потужність двигуна — 1900 Вт
Потужність — 2.6 к.с.
Кількість циліндрів у двигуні — 1
Кількість обертів двигуна — 2850 об/хв
Рекомендована площа косіння — 800 м2
Ширина косіння — 42 см
Мінімальна висота косіння — 25 мм
Максимальна висота косіння — 75 мм
Положення ножа — 7
Регулювання висоти зрізу — централізована
Праймер — немає
Наявність бампера — немає
Бічний викид трави — немає
Режим мульчування — так
Функція: 3 в 1
Привод руху (самохідний) — немає
Матеріал корпусу — сталь
Об'єм травозбірника — 65 л
Корпус травозбірника — полімер
Діаметр передніх коліс — 180 мм
Діаметр задніх коліс — 205 мм
Підшипники коліс: передні/задні — так
Регулювання ручки за висотою — так
Максимальна швидкість — 2.5 км/год
Габаритні розміри: 145х108х53 см
Вага — 30.2 кг
Індикатор заповненого травозбірника — є
Гарантований рівень звукової потужності — Lwa [дБ (A)] 99
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Газонокосарка бензинова AL-KO Comfort 42.1 P-A
Травозбірник
Комплект кріпильних елементів
Гарантійний талон
Комплект для мульчування
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Мульчування | Так |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 30.2 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Тип запуску | Ручний |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Автоматичне регулювання швидкості кота | Ні. |
| Бічний викид | Ні. |
| Висота стрижки, мін-макс | 25-75 мм |
| Габарити | 1450х1080х530 мм |
| Заповнений індикатор | Да |
| Клас | Побутовий |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонне паковання, комплект для мульчування, нарізний комплект — 1 шт. |
| Макс. ширина захоплення | 42 см |
| Матеріал | Сталь |
| Матеріал бака | Пластик |
| Потужність двигуна | 1900 Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 2.6 л. |
| Об'єм двигуна | 123 см3 |
| Об'єм резервуара | 65.0 л куб. м |
| Площа прибирання | 800 кв.м |
| Коригування висоти | центральна |
| Регулювання рукоятки | Так |
| Коригування швидкості | Да |
| Стан товару | Новий |
| Спосіб пересування | Несамохідна |
| Країна торгової марки | Германия |
| Країна-виробник | Австрія |
| Щаблі висоти стрижки | 7 |
| Тип | Бензинова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 999 ₴
