
Мотопомпа бензинова AL-KO BMP 14001 Comfort з всмоктувальним шлангом (113793)
10 799 ₴
- Немає в наявності
- Код: 113793
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Під час зрошення садової ділянки, для відкачування води з ставків, плавальних басейнів і під час затоплення підвалу — бензинова помпа AL-KO BMP 14001 Comfort допоможе Вам. Вона завжди готова до роботи навіть без джерел електроживлення. Чотиритактний бензиновий двигун внутрішнього згоряння AL-KO з верхнім розташуванням клапанів (технологія OHV) має чудовий коефіцієнт корисної дії (ККД). Це проявляється у великій потужності за одночасно низького споживання палива. Бензинова мотопомпа AL-KO BMP 14000 відповідає найвищим вимогам і завжди розвиває максимальну потужність навіть за тривалої та безперервної роботи. Ця помпа з бензиновим ДВС розвиває більшу потужність 1.2 кВт і може качати воду з глибини до 6 м на висоту до 36 м. Завдяки особливо довговічній і ефективній насосній технології AL-KO, а також наявності бензобака з ємністю 1.4 літра, ця помпа стає ідеальним вибором для виконання численних завдань, як-от осушення і видалення зайвої води. Для простоти технічного обслуговування отвір для заливання оливи розташований у легкодоступному місці на корпусі помпи. Діаметр патрубків під'єднання з боку всмоктування і з напірного боку становить 1 дюйм (25 мм). Щоб забезпечити легкий запуск, потрібно заповнити насосний контур водою.
Конструктивні особливості:
Мотопомпа бензинова BMP 14001 Comfort з всмоктувальним шлангом, потужна помпа з бензиновим двигуном внутрішнього згоряння (ДВС) для перекачування великих кількостей води
Легкий запуск із чотиритактним двигуном
Ручка для зручного транспортування
Для легкого та зручного заповнення водою зверху помпи розташована заправна воронка
Зручне застосування без потреби під'єднання до мережі електроживлення (особливо важливо в умовах повітропроникності)
Великі широкі опорні ніжки для стійкості
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Китай
Виробник — AL-KO
Тип – мотопомпа
Тип мотопомпи — бензинова
Двигун — бензиновий, 4-тактний
Кількість циліндрів — 1
Потужність двигуна — 1700 Вт
Потужність — 2.3 к.с.
Об'єм двигуна — 97.0 см3
Максимальна кількість обертів — 3600 об/хв
Максимальна продуктивність — 12000 л/год
Продуктивність — 233 л/хв
Тип рідини — чиста вода
Об'єм паливного бака — 1.4 л
Система запуску — ручний стартер
Максимальна висота підіймання води — 36.0 м
Висота всмоктування — 6 м
Діаметр патрубка: 1.0" / 25.0 мм
Робочий режим насоса — 1-ступеневий
Максимальний тиск — 3.6 бара
Гарантований рівень звукової потужності — 98 Lwa [дБ (A)]
Габаритні розміри: 385х280х375 мм
Вага — 13 кг
Гарантія — 12 місяців
Комплект постачання:
Мотопомпа бензинова AL-KO BMP 14001 Comfort з всмоктувальним шлангом
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 13.0 кг |
| Висота всмоктування | 6 м |
| Висота напору | 36 м |
| Габарити | 385х280х375 мм |
| Діаметр патрубка | 25 мм |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонне паковання |
| Потужність двигуна | 1.7 кВт |
| Потужність двигуна, л. с | 2.3 л. |
| Оберти двигуна | 3600 об./хв |
| Об'єм двигуна | 97 см3 |
| Об'єм паливного бака | 1.4 л |
| Об'єм бака для олії | 0.3 л |
| Харчування | Бензин |
| Призначення | для поливання |
| Швидкодія | 12.0 м3/год кг/ час |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип рідини | Чиста вода |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 799 ₴


