-25%

Акумуляторні ножиці для трави Karcher GSH 2 Plus (1.445-310.0)
3 999 ₴
2 999 ₴
- В наявності
- Код: 1.445-310.0
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чудове рішення для виконання ретельних робіт у саду — легкі ножиці для трави GSH 2 Plus з вбудованим акумулятором. Ніж завширшки 8 см призначений для швидкого та точного обрізання газонної трави вздовж доріжок, біля клумб або тераси, а ніж завдовжки 11 см — для акуратного формування чагарників і живоплотів. Заміна ножів здійснюється легко та швидко — досить натиснути на кнопку. Ніж для чагарників має вушко для зручного підвішування. Також доступна опція телескопічної ручки для зручного оброблення країв газонів у вертикальному положенні.
Конструктивні особливості та переваги:
Легка заміна ножа, перемикання між ножами для трави та куща здійснюється без зусиль завдяки системі швидкої заміни
Лазерне лезо з алмазним заточуванням, гарантують чудову якість обрізання
Ергономічна ручка, для зручного утримання навіть у разі тривалої роботи
Петля тримача для зберігання з економією місця.
Запобіжник унеможливлює ненавмисне увімкнення інструмента
Тривалий термін експлуатації
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Німеччина
Виробник — Karcher
Тип — ножиці
Тип акумуляторного блока — Li-Ion
Напруга акумуляторного блока — 3.6 В
Акумуляторна платформа — 3.6 В
Довжина ножа для чагарнику — 11 см
Відстань між зубцями — 8 мм
Ширина ножа для трави — 8 мм
Час роботи від 1 заряду акумулятора — обрізання чагарнику — 400 м
Продуктивність від 1 заряду — підрізування 1 погінного метра трави — 500 м
Час роботи від 1 заряду батареї — 50 хв
Час заряджання акумулятора — 155 хв
Маса (без приладдя) — 0.6 кг
Габаритні розміри: 392х81х132 мм
Сфери застосування:
Для акуратного підрівнювання країв газонів навколо дому
Обрізання та формування кущів і живих огорожей
Комплект постачання:
Акумуляторні ножиці для трави Karcher GSH 2 Plus
Ніж для чагарнику
Ніж для трави
Гачок для зберігання
Постачається без акумулятора
Постачається без зарядного пристрою
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Постачається в картонній упаковці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.6 кг |
| Довжина леза | 8 см, 11 см |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Комплектація | Картонне паковання, набір аксесуарів |
| Максимальна ємність акумулятора | не комплектується |
| Напруга акумулятора | 3.6 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Регулювання рукоятки | Немає |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Рівень шуму | 82 дБ |
| Крок зубців | 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 999 ₴




