-10%

Акумуляторні ножиці для трави Karcher GSH 4-4 Plus Battery Set (1.445-321.0)
4 999 ₴
4 499 ₴
- В наявності
- Код: 1.445-321.0
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ідеальний засіб для точних робіт у саду — легкі акумуляторні ножиці для трави GSH 4-4 Plus Battery Set. До комплекту входить змінний акумулятор Battery Power 4 В і два різні ножі. Ніж для трави завширшки 8 см призначений для акуратного обрізання трави вздовж країв газонів (вздовж доріжок, клумб, терас тощо), а ніж для чагарників завдовжки 11 см — для надання форми чагарникам. Заміна ножів здійснюється легко та швидко за допомогою кнопки. Ніж для чагарників має вушко для зручного підвішування. Для зручнішого оброблення країв газонів інструмент можна доповнити телескопічною ручкою (не входить до комплекту).
Конструктивні особливості та переваги:
Легка заміна ножа, перемикання між ножами для трави та куща здійснюється без зусиль завдяки системі швидкої заміни
Лазерне лезо з алмазним заточуванням гарантують чудову якість обрізання
Ергономічна ручка, для зручного утримання навіть у разі тривалої роботи
Петля тримача для зберігання з економією місця.
Запобіжник унеможливлює ненавмисне увімкнення інструмента
Максимум гнучкості та продовження часу роботи завдяки використанню додаткового акумулятора.
Довговічний, безпечний і потужний завдяки літій-іонним елементам
Сумісний з усіма пристроями Karcher з живленням від батареї 4 В
Тривалий термін експлуатації
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Німеччина
Виробник — Karcher
Тип — ножиці
Тип акумуляторного блока — Li-Ion
Напруга акумуляторного блока — 4 В
Акумуляторна платформа — 4 В
Ємність акумулятора — 2.5 Ah
Довжина ножа для чагарнику — 11 см
Відстань між зубцями — 8 мм
Ширина ножа для трави — 8 мм
Час роботи від 1 заряду акумулятора 2.5 Ah — обрізання чагарнику 450 м
Продуктивність від 1 заряду акумулятора 2.5 Ah — підрізка 1 погінного метра трави — 600 м
Час роботи від 1 заряду батареї 2.5 Ah — 60 хв
Час заряджання акумулятора 2.5 Ah — 150 хв
Зарядний струм — 1 А
Маса (без приладдя) — 0.6 кг
Габаритні розміри: 392х81х132 мм
Сфери застосування:
Для акуратного підрівнювання країв газонів навколо дому
Обрізання та формування кущів і живих огорожей
Комплект постачання:
Акумуляторні ножиці для трави Karcher GSH 4-4 Plus Battery Set
Акумуляторна батарея 2.5 Аh (1 шт.)
Зарядний пристрій Battery Power 4 В (1 шт.)
Ніж для чагарнику
Ніж для трави
Гачок для зберігання
Захист леза
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Постачається в картонній упаковці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.6 кг |
| Довжина леза | 8 см, 11 см |
| Кількість акумуляторів | 1 шт |
| Комплектація | акумулятор, зарядний пристрій, Картонне паковання, набір аксесуарів |
| Максимальна ємність акумулятора | 2.5 Ачас |
| Напруга акумулятора | 4.0 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Регулювання рукоятки | Немає |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Рівень шуму | 82 дБ |
| Крок зубців | 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 499 ₴




