
Ручна портативна мийка Karcher середнього тиску KHB 6 Battery (1.328-010.0)
5 999 ₴
- В наявності
- Код: 1.328-010.0
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
лизості немає розетки? Не проблема! Легкий ручний бездротовий апарат середнього тиску KHB 6 Battery, на акумуляторній платформі Kärcher 18 В, дає змогу без під'єднання до електромережі буквально очистити все, що є навколо дому та на присадибній ділянці. Досить лише приєднати шланг, і можна розпочати роботу. Віялова насадка дає змогу швидко та дбайливо очистити садові меблі, іграшки й багато іншого. А для очищення квіткових горщиків, забруднених землею та пилком, підійде роторне сопло, що легко видаляє стійкі забруднення. Обидва сопла входять до комплекту постачання апарата, а потужний і довговічний змінний літій-іонний акумулятор (18 В/2.4 Аh) і зарядний пристрій пропонуються як опцій. Цей акумулятор може використовуватися у всіх акумуляторних апаратах Kärcher, реалізованих на платформі Battery Power 18 В. Інноваційна технологія Real Time дає змогу виводити на РК-дисплей акумулятора інформацію про поточну ємність і залишок часу роботи чи заряджання. Можливості апарата KHB 6 Battery збільшує широкий вибір аксесуарів. Як опцій пропонуються, наприклад, насадка для пінного чищення, мийна щітка та всмоктувальний шланг, що забезпечує живлення апарата водою з відкритих джерел.
Конструктивні особливості та переваги:
Технологія Real Time: показування на РК-дисплеї акумулятора його ємності, часу роботи та заряду
Висока енерговидатність і тривалий термін експлуатації завдяки літій-іонним акумуляторним елементам
Сумісний з усіма пристроями на акумуляторній батарейній платформі Kärcher Battery Power 18 В
Ефективніший і оптимально налаштований середній тиск
Максимум 24 бари для ефективного, мобільного та легкого проміжного очищення
Легкозамінні насадки Quick Connect
Плоска форсунка для дбайливого очищення й обертова форсунка для стійкіших забруднень входять до комплекту постачання
Легкий та інноваційний дизайн пристрою
Оптимальна свобода руху та гнучкість під час прибирання
Ручна мийна машина середнього тиску з батарейним живленням для проміжного очищення. З шлангом, що всмоктується, постачається окремо, незалежно від того, чи є під'єднання до води
Аксесуари для широкого спектра застосувань
Для важкодоступних місць
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Німеччина
Виробник — Karcher
Тип — мийка
Акумуляторна платформа — 18 В
Напруга — 18 В
Максимальний тиск — 24 бари
Тип акумуляторного блока — літій-іонний акумулятор
Регулювання тиску — середній тиск
Максимальна продуктивність — 200 л/год
Час роботи акумулятора 2.5 Ah — 12 хв
Час роботи акумулятора 5.0 Ah — 24 хв
Вага — 1.3 кг
Габаритні розміри: 302х89х252 мм
Сфери застосування:
Для квіткових горщиків
іграшки
Сміттєві контейнери
Садовий інвентар
Садові меблі
Велосипеди
Садові паркани
Спортивний інвентар
Комплект постачання:
Ручна портативна мийка Karcher середнього тиску KHB 6 Battery
Шарнір 360° на насадці VJ 24 Handheld
Насадка PS 20 Handheld
MJ 24 Handheld розпилювальна трубка з п'ятьма різними насадками
Адаптер під'єднання до садового шланга 3/4"
Фреза для бруду DB 24
Постачається без акумулятора та зарядного пристрою
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Постачається в картонній упаковці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.3 кг |
| Клас | Побутовий |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, насадка, фреза, шланг |
| Макс. тиск | 24 бар |
| Матеріал | Пластик |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Розміри | 302х89х252 мм |
| Витрата води | 200 л/год |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип | Мийка |
| Тип двигуна | Електричний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 999 ₴





