
Мийка Karcher високого тиску K 2 Universal Edition (1.673-000.0)
2 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1.673-000.0
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
K 2 Universal Edition компактний пристрій ідеально підходить для будь-яких періодичних прибирань удома та у дворі. Обертовий струмінь брудової насадки видаляє навіть стійкий бруд. Завдяки невеликій вазі та вбудованій зручній ручці для перенесення ви можете легко транспортувати K 2 Universal Edition туди, куди вам потрібно. Система Quick Connect пропонує додаткову зручність, позаяк її швидке з'єднання дає змогу приєднувати та від'єднувати шланг високого тиску завдовжки три метри від пристрою та легко запускати пістолет. Усі аксесуари, що входять до комплекту, можна легко укласти в K 2 Universal Edition. Це стало можливим завдяки розумним дужкам на пристрої. Навіть кабель живлення може бути акуратно укладений у вбудований відсік для кабелю.
Конструктивні особливості та переваги:
Робота з очисними засобами, всмоктувальна трубка забезпечує оброблення очисним засобом
Очисні засоби Karcher покращують результати прибирання й забезпечують захист поверхонь, що очищаються
Інтегрований відсік для зберігання аксесуарів
Шланг, розпилювальні трубки та пістолет можна зберігати акуратно та компактно
Система Quick Connect, шланг високого тиску легко під'єднується до апарату та пістолета — лише одним клацанням, це береже Ваш час і зусилля
Для важкодоступних місць
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Німеччина
Виробник — Karcher
Тип — мийка
Живлення — від мережі 220 В/50-60 Гц
Споживана потужність — 1400 Вт
Тиск — 110 барів
Регулювання тиску — високий тиск
Максимальна продуктивність — 360 л/год
Продуктивність за площею — 20 м2/год
Температура води на вході — 40 °C
Вага — 3.7 кг
Габаритні розміри: 182х280х390 мм
Сфери застосування:
Для квіткових горщиків
Іграшки
Сміттєві контейнери
Садовий інвентар
Садові меблі
Велосипеди
Садові паркани
Спортивний інвентар
Комплект постачання:
Мийка Karcher високого тиску K 2 Universal Edition
Пістолет високого тиску G 120 Q
Фреза для бруду
Шланг високого тиску — 3 м
Адаптер під'єднання до садового шланга 3/4"
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Постачається в картонній упаковці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.7 кг |
| Довжина шланга | 3 м |
| Клас | Побутовий |
| Комплектація | грязьова фреза, списолет, шланг |
| Макс. тиск | 110 бар |
| Макс. температура | 40 C |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал помпи | N-Cor, алюміній |
| Мін. тиск | 20 |
| Потужність двигуна | 1400 Вт |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Розміри | 182х280х390 мм |
| Витрата води | 360 л/год |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип | Мийка |
| Тип двигуна | Електричний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 999 ₴


