
Мийка Karcher високого тиску K 4 Classic Car (1.679-422.0)
9 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1.679-422.0
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Місце для нього можна знайти скрізь: завдяки компактним розмірам апарат високого тиску K 4 Classic Car поміститься й у багажнику автомобіля, і в стінній шафі. Він дуже зручний у транспортуванні та має водночас високі параметри продуктивності. Завдяки комплекту для миття автомобілів, що містить насадку для пінного чищення, обертову мийну щітку та автомобільний шампунь, апарат K 4 Classic Car чудово підходить для періодичного очищення помірно забруднених транспортних засобів. Алюмінієва телескопічна ручка регулюється за висотою для зручного переміщення апарата на колесах. Апарат укомплектований також пістолетом із роз'ємом Quick Connect, 6-метровим шлангом високого тиску, струменевою трубкою Vario Power, брудовою фрезою та фільтром для води. Модель K 4 Classic Car з продуктивністю за площею 30 м2/год є ідеальним рішенням для регулярного усунення забруднень середнього ступеня (наприклад, для очищення садових огорож, миття велосипедів або невеликих автомобілів).
Конструктивні особливості та переваги:
Зберігання шланга на корпусі апарата
Шланг можна легко підвісити на передній кришці апарата.
Алюмінієва телескопічна ручка може бути висунута для транспортування і прибрана для зберігання
Робота з очисними засобами, всмоктувальна трубка забезпечує оброблення очисним засобом
Очисні засоби Karcher покращують результати прибирання й забезпечують захист поверхонь, що очищаються
Зберігання аксесуарів на апараті
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Німеччина
Виробник — Karcher
Тип — мийка
Живлення — від мережі 220 В/50 — 60 Гц
Споживана потужність — 1800 Вт
Мінімальний тиск — 20 барів
Максимальний тиск — 130 барів
Регулювання тиску — високий тиск
Максимальна продуктивність — 420 л/год
Продуктивність за площею — 30 м2/год
Температура води на вході — 40 °C
Вага — 4.6 кг
Габаритні розміри: 264х256х450 мм
Сфери застосування:
Велосипеди
Для очищення садових меблів і інструменту
Сад/ тераса/ балконні меблі
Для очищення парканів і невеликих садових доріжок
Для очищення мотоциклів і скутерів
Для очищення невеликих автомобілів
Комплект постачання:
Мийка Karcher високого тиску K 4 Classic Car
Обертова щітка
Пінна насадка
Автошампунь 3-в-1 (300 мл)
Пістолет високого тиску G 120 Q
Струминна трубка Vario Power
Фреза для бруду
Шланг високого тиску: 6 м
Адаптер під'єднання до садового шланга 3/4"
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Постачається в картонній упаковці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4,6 кг |
| Довжина шланга | 6 м |
| Клас | Побутовий |
| Комплектація | аксесуари, грязьова фреза, списолет, шланг |
| Макс. тиск | 130 бар |
| Макс. температура | 40 C |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал помпи | N-Cor, алюміній |
| Мін. тиск | 20 |
| Потужність двигуна | 1800 Вт |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Розміри | 264х256х450 мм |
| Витрата води | 420 л/год |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип | Мийка |
| Тип двигуна | Електричний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴







