-20%

Акумуляторний ручний пилосос Karcher CVH 3 Plus (1.198-350.0)
4 999 ₴
3 999 ₴
- В наявності
- Код: 1.198-350.0
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ефективний помічник у повсякденному прибиранні: ручний акумуляторний пилосос CVH 3 Plus ретельно видаляє сміття всіх видів (наприклад, пил, волосся або крихти їжі) з будь-яких місць. Водночас допускна промивка 2-ступенева система фільтрації, що складається з дрібнопористої сталевої сітки, яка затримує волосся і велике сміття, і встановленого після неї фільтр HEPA-фільтра (за стандартом EN 1822:1998), гарантує випуск з апарата чистого повітря. Інші його переваги: висока сила всмоктування, низький рівень шуму та довгий термін експлуатації завдяки застосуванню безщіткового двигуна постійного струму, компактність і мала вага, можливість тривалої (до 20 хв) роботи від одного заряду завдяки двом режимам потужності та наявність зручної зарядної станції, що дає змогу також зберігати аксесуари.
Конструктивні особливості:
Компактність і мала вага
Легке виконання невеликих обсягів повсякденних прибирань
Швидка підготовка до роботи
Можливість повсюдного застосування завдяки компактній конструкції та зручності роботи з аксесуарами
Двоступенева система фільтрації, оптимальна комбінація дрібнопористої сталевої сітки для затримання великого сміття і волосся з HEPA-фільтром (за стандартом EN 1822:1998)
Промивання фільтр і контейнер для збирання пилу
Можливість легкого очищення під струменем води та повторного застосування
Практичні аксесуари
Придатність для очищення чутливих поверхонь і важкодоступних місць
Технічні характеристики:
Країна походження — Німеччина
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Виробник — Karcher
Тип — пилосос
Споживана потужність — 70 Вт
Рівень шуму — 78 (дБ (А))
Об'єм контейнера — 150 мл
Час роботи акумулятора мінімальний — 10 хв
Час роботи акумулятора максимальний — 20 хв
Тип акумулятора — літій-іонний акумулятор
Акумуляторна платформа — 7.2 B
Ємність акумулятора — 2.0 Аh
Параметри електромережі (В/Гц): 100 - 240 / 50 - 60
Час заряджання акумулятора 2.0 Ah до 100% — 240 хв (стандартний пристрій)
Маса з акумулятором — 0.55 кг
Габаритні розміри: 330х76х76 мм
Сфери застосування:
Килимки
Між стільцями
Драбини
Ідеальне рішення для очищення дерев'яних поверхонь, книжкових полиць і меблів
Чудове рішення для прибирання в салоні автомобіля
Комплект постачання:
Акумуляторний ручний пилосос Karcher CVH 3 Plus
Акумулятор — 1 шт.
Зарядна станція + адаптер 5 В/2 А (по 1 шт.)
Щілинна насадка "2 в 1"
HEPA-фільтр: HEPA-фільтр (EN 1822:1998)
Базова станція з функцією заряджання
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.55 кг |
| Габарити | 330х76х76 мм |
| Комплектація | комплект щіток, набір насадок, фільтри |
| Напруга акумулятора | 7.2 В В |
| Об'єм резервуара | 0.15 л куб. м |
| Харчування | Від акумулятора |
| Призначення | Сухе прибирання |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип | Акумуляторний |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 999 ₴






