
Пилосос з аквафільтром Karcher DS 6 Plus (1.195-252.0)
17 999 ₴
- В наявності
- Код: 1.195-252.0
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пилосос з аквафільтром DS 6 Plus ретельно очищає не тільки підлоги, але й повітря, що випускається. Затримуючи 99,95% пилу, він створює в приміщеннях сприятливий мікроклімат. На відміну від звичайних пилососів, що обладнуються фільтр-мішками, в апараті DS 6 Plus використовується водяний фільтр. Усередині нього утворюється рухомий із високою швидкістю водяний вихор, що відокремлює і сполучає частинки бруду, що містяться в засмоктуваному повітрі. У результаті з пилососа виходить чисте повітря, що забезпечує створення в домі свіжої, здорової атмосфери.
Конструктивні особливості:
Енергоефективний електродвигун
У силі всмоктування апарат не поступається пилососам потужністю 1400 Вт
Низьке енергоспоживання.
Автоматичне змотування кабелю
Швидке та зручне автоматичне змотування кабелю натисканням кнопки
Зберігання аксесуарів на корпусі
Відсік для приладдя дає змогу акуратно укласти насадки та завжди мати їх під рукою
Технічні характеристики:
Країна походження — Німеччина
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Виробник — Karcher
Тип — пилосос
Робочий радіус — 10.2 м
Споживана потужність — 650 Вт
Фільтр для води — 2 л
Рівень шуму — 77 дБ
Параметри електромережі (В/Гц): 100 - 240 / 50 - 60
Маса без приладдя — 7.5 кг
Габаритні розміри: 532х289х344 мм
Довжина кабелю — 5 м
Сфери застосування:
Тверді підлогові покриття
Килими
Текстильні поверхні
Передпокою
Кути
Комплект постачання:
Пилосос з аквафільтром Karcher DS 6 Plus
Всмоктувальний шланг: 2.1 м
Матеріал телескопічної подовжувальної трубки: Хромований
Насадка, що перемикається, для сухого прибирання
Щілинна насадка
Насадка для м'яких меблів
Фільтр HEPA 13 (EN 1822:1998)
Піногасник "FoamStop"
Турбонасадка
Фільтр захисту електродвигуна
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип | Звичайний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7.5 кг |
| Габарити | 532х289х344 мм |
| Комплектація | комплект щіток, набір насадок, фільтри, шланг |
| Потужність | 650 Вт |
| Об'єм резервуара | 2.0 л куб. м |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Призначення | Сухе прибирання |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Рівень шуму | 77 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 999 ₴




