
Апарат для чищення терас Karcher PCL 4 patio cleaner (1.644-000.0)
8 799 ₴
- В наявності
- Код: 1.644-000.0
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Апарат для чищення терас Karcher PCL 4 з електроприводом дає змогу легко, ретельно та рівномірно видаляти стійкі забруднення з різних зовнішніх поверхонь. Просто під'єднайте очисник внутрішніх двориків до садового шланга та почніть очищення. Комбінація двох обертових і змінних роликових щіток, а також можливість регулювати подавання води забезпечують одночасно надійне розчинення і видалення бруду. Це означає, що внутрішні дворики можна ретельно очистити якнайшвидше й без використання більшої кількості води, ніж потрібно для очищення. Ширина та положення роликів розраховані на те, щоб дві дошки можна було очистити до країв за один крок, що також заощаджує зусилля та час. Завдяки легкозамінним роликовим щіткам цей апарат можна використовувати не тільки для дерев'яних поверхонь і ДПК, але також для ретельного та дбайливого очищення всіх кам'яних поверхонь навколо будинку.
Конструктивні особливості та переваги:
Центральне кріплення роликових щіток
Змінні роликові щітки
Потужний мотор для приводу роликових щіток
Співвідношення: ціна — якість
Тривалий термін експлуатації
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Німеччина
Виробник — Karcher
Тип акумуляторного блока — Li-Ion
Живлення — від мережі 220 В/50 — 60 Гц
Потужність — 600 Вт
Максимальний робочий тиск — 10 барів
Регулювання тиску — низьке
Робоча ширина роликової щітки — 300 мм
Витрата води за 4 барів — 180 л/год
Матеріал щетини — нейлон
Частота обертання щітки: 600 - 800 об./хв
Маса (без приладдя) — 5 кг
Габаритні розміри: 1281х307х350 мм
Сфери застосування:
Очищення стійких забруднень
Тераси та внутрішні дворики (дерево, гладкі кам'яні плити)
Балкони (дерево, гладкі кам'яні плити)
Обладнання:
Дві водні насадки
Клапан для контролю об'єму води
Зберігання аксесуарів
Ергономічна ручка
Комплект постачання:
Апарат для чищення терас Karcher PCL 4 patio cleaner
Дві водні насадки
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Постачається в картонній упаковці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Вага | 5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | насадки для підлоги,щітки |
| Макс. тиск | 10.0 бар |
| Потужність | 600 Вт |
| Оберти двигуна | 600-800 об/хв |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Робоча ширина | 300 мм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 799 ₴



