-50%

Акумуляторний сучкоріз Karcher TLO 18-32 Battery (1.444-020.0)
7 999 ₴
3 999 ₴
- В наявності
- Код: 1.444-020.0
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Завдяки високоякісному байпасному лезу ви можете різати гілки або молоді порослі без застосування сили — незалежно від того, наскільки важко їх дістати. І ви можете видалити гілки, які застрягли в дереві за допомогою гачка, який також діє як затискач. Зрізати гілки ще ніколи не було так просто. Постачається без акумулятора та зарядного пристрою.
Конструктивні особливості та переваги:
Гак використовується для витягування відрізанів гілок, що зачепилися в кроні.
Запобіжник запобігає ненавмисному увімкненню
Прогумована ручка, гарантує комфортну тривалу роботу
Сталеве лезо з тефлоновим покриттям забезпечує довгий термін експлуатації
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Німеччина
Виробник — Karcher
Тип — сучкоріз
Тип акумуляторного блока — Li-Ion
Напруга акумуляторного блока — 18 В
Акумуляторна платформа — 18 В
Ємність акумулятора — не комплектується
Привод — щітковий
Загальна довжина — 910 мм
Зусилля різання сухої деревини — 28 мм
Зусилля різання свіжої деревини — 30 мм
Усилие резания - 250 (Nm)
Рівень шуму — 80 (дБ (А))
Матеріал леза — сталь із тефлоновим покриттям
Товщина леза — 4.8 мм
Час роботи від 1 заряду (мін) — макс. 375 (2.5 Аh) макс. 750 (5.0 Аh)
Час роботи від 1 заряду батареї (мін) — макс. 20 (2.5 Аh)/ макс. 40 (5.0 Аh)
Маса без приладдя — 2.41 кг
Габаритні розміри: 911х96х209 мм
Сфери застосування:
Високі гілки
Дерева та гілки (макс. діаметр 3 см)
Обладнання:
Ручка: жорсткий, однополюсний
Тип різального леза: байпас
Гак для гілок
Комплект постачання:
Акумуляторний сучкоріз Karcher TLO 18-32 Battery
Постачається без акумулятора та зарядного пристрою
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Постачається в картонній упаковці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.41 кг |
| Довжина пристрою | 910 мм |
| Ємність акумулятора | не комплектується А·год |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, картонна коробка — 1 шт. |
| Макс. діаметр гілки | 30 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Країна-виробник | Германия |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип двигуна | Щітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 999 ₴

